Jamie BellI

Andrew James Matfin Bell

7,7
13 941 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Bell

były kręcone jako "motion capture" więc nie wiem czy umieszczanie tego "występu" w kategorii "głos" jest odpowiednie. To raczej normalny akt gry aktorskiej potem przerobiony.

tiuric

dokładnie tak, tylko, jak sie dopiero co dowiadywalam, admini filmwebu tak zdecydowali, taka informacje mozna znalezc w faq, i tak zostalo. troche, delikatnie mowiac, krzywdzace, ale chyba niewiele da sie zrobic. pozdro :)

tiuric

a teraz taki smaczek - ogladalam na youtubie wywiad z Bellem, Serkisem i Kathy Kennedy, w którym obaj panowie zdecydowanie zaprzeczają jakoby film miał być "motion capure" :D jak mói Bell, jest to film w 100% animowany, ale wykorzystujący grę aktorską... go figure :P

djathtas

no proszę, a W Graham Norton Show mówi, że to "motion capture"...nie dojdzie za nimi...

tiuric

Jest to film "Motion Capture" Wystarczy wpisać w google "Motion Capture Tintin" I spojrzeć na zdjęcia z planu by się o tym przekonać .. Z drugiej strony jednak można też znaleźć to http://www.youtube.com/watch?v=2TMzemIvCuw więc sam nie wiem co o tym myśleć.

Kaem_fw

Myślę, że chodziło mu o to, że oni to wszystko robili, w tych skafandrach co chyba powinno się nazywać "body and motion capture" a samo motion capture było wcześniej skupione jedynie na twarzy aktora, który stał w jednym miejscu i "operował" tylko mimiką a reszta ciało, ruchy były dorabiane...

chociaż on powiedział, że tego jeszcze nie było ale chyba "Avatar" też był tak kręcony...

tiuric

Jak widać, kino rozwija się szybciej niż lista działów na filmwebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones