Jan Holoubek

7,8
918 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jan Holoubek

Gratuluje Panu serialu ROJST, rewelacja, Netflixa niech się chowa. Bardo dobre zdjęcia, niesamowita muzyka, dźwięk jest doskonały. Historia trochę mało odkrywcza ale z pewnością szokująca dla młodego pokolenia. Z zaciekawieniem czekam na następne odcinki i ... następny film/serial.
PS.Cover w wykonaniu Brodki rewelacyjny!

tomy_m

Dziękuje bardzo:) takie słowa dopingują do dalszej pracy . Pozdrawiam . Jho

janholoubek

Uwaga Spoiler: Oglądnąłem ostatni odcinek ROJST. Mam małe zastrzeżenia do scenariusza. Pozorowanie śmierci rzeźnika było mało wiarygodne, ślady na liściach wskazywałby że był ciągnięty, o tej porze roku nie da się tego zamaskować, bo liście są brudne z jednej strony. Tak się nie preparuje samobójstwa. Poza tym,samobójstwo przez powieszenie wykonuje się inaczej, polega na zadzierzgnięciu, a nie uduszeniu. Dlatego wisielców znajduje się zazwyczaj na klamkach, w lesie też tak to zazwyczaj wygląda, wystarczy niska gałąź młodego drzewa. Specjaliści z Policji o tym wiedzą. Wisielec umiera z powodu zatamowania dopływu krwi do mózgu, a nie braku tlenu w płucach. Nie zrozumiałem również gdzie i po co jechał rzeźnik, dlaczego nie zabrał córki? Na końcówkę serialu składa się zbyt wiele przypadków, zabrakło tak dobrej w pierwszych odcinkach metodyki śledczej, skończył się ciekawy Sherlock Holmes, a zaczęły PSY. Nie jestem scenarzystą ale myślę że autor scenariusza musi uwierzyć że konsultacje są bardzo ważne. Na koniec, ta historia zamordowanych Niemców jest tragiczna i nieznana, nie chcemy jej znać :( Sądzę że sporo takich trupów kryje dolnośląska ziemia, nie tyle lasy co sztolnie po kopalniach. Odkrywcy trafią w końcu na takie masowe groby i wstyd, zamiast Złotych Pociągów. Wszak połowa 1,5 milionowej Armii Środka nigdy się nie odnalazła. Pozdrawiam serdecznie i będę z niecierpliwie czekać na kolejne Pana produkcje.

tomy_m

Super. Dziękuje za uwagi . Pozdrawiam .

janholoubek

Serial Rojst rewelacja dla mnie oglądałem z ogromnym zaciekawieniem . Szkoda że teraz ciężko go obejrzeć. Marzy mi się aby netflix zainteresował się serialem i twórcy zrobili kolejny sezon lub nawet dwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones