Jan Jankowski

7,2
5 646 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Jankowski

znam go z filmu Prywatne śledztwo i serialu samo życie, nie wiem czemu nie gra w rzadnym nowym filmie, pasowałby do świadka koronnego.

luke_luke

Ja natomiast z "Fali zbrodni". Gra w nim takie jąkającego się kolesia i jest bardzo naturalny. I te jego przekleństwa :)

emdzej

A MI SIE ZAWSZE KOJARZYŁ Z PRYWATNYM SLDZTWEM I Z SERIALEM" W LABIRYNCIE"

obserwator_4

Mało gra w filmach ale za to dużo w teatrze, z tego co się orientuję, to gra w większości sztuk wystawianych w Teatrze Komedia. Ostatnio widziałam tam "Jabłko" z Janem Jankowskim w roli głównej, świetny spektakl i świetna kreacja Jankowskiego.

użytkownik usunięty
mitsi

Ostatnio byłem w Teatrze Komedia na spektaklu "Zamiana na Wakacje" gdzie odegrał swoją rolę rewelacyjnie podobnie jak reszta aktorów.

Mi się udało obejrzeć spektakl "Podwójna Rezerwacja", w którym grał i na prawdę na deskach teatru daje z siebie wszystko! Byłam oczarowana przez całe przedstawienie.
Bardzo żałuję, że nie jestem z Warszawy..chodziła bym do Komedii na każdy jego spektakl :)
Jest rewelacyjny!

użytkownik usunięty
proops

Widać są jeszcze ludzie, którzy go cenią. Załamałem się, jak zobaczyłem jego średnią - 6,59. A taka pseudo-aktorzyna jak Klaudia Halejcio ma 7,07. Ech! Filmweb schodzi na psy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones