Janet Hubert

Janet Louise Hubert

5,4
171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janet Hubert

Tak bardzo żałuje,że nie grała dalej w The Fresh Prince of Bel-Air. Była niesamowita, świetnie grała swoją rolę i nadała postaci cioci Vivian czegoś super. Aktorka ,która ją zastąpiła moim zdaniem była beznadziejna

alicjawoltarel

Oficjalnie z powodu ciąży... nieoficjalnie zazdrościła Smithowi że jakis byle raper ma główna rolę a ona nie. Kłótnie, złosliwosci i w końcu wypad

air87

Potwierdzone info?

WielkiSzu

Podobno wkurzała też innych z planu. Nawet ostatnio oglądałem odcinek na yt o gwiazdach które pozbyły się kolegów z planu i było na ten temat

air87

Dzięki za te informacje. Zawsze myślałem, że to była wyjątkowo zgrana ekipa, a tu taki klops.

WielkiSzu

https://www.youtube.com/watch?v=UtIXLdpcmlo

air87

Pogodzili się w Reunion. Sam nawet nie wiedziałem, że był taki zgrzyt. Mówiła, że dostała zbyt mały angaż na trzeci sezon z powodu ciąży i że postanowiła odejść. Nie dali jej wyboru, gdyż potrzebowała kasy. Nie rozmawiali ze sobą 27 lat. Były też jakieś publiczne słowa przeciwko sobie. Naprawdę świetna aktorka z poczuciem czarnej dumy. Rzeczywiście najlepsza ciocia Viv :D

alicjawoltarel

To racja, w ogóle dobór aktorki na zastępstwo zepsuł te postać bo tak jakby nowa Vi zmieniła całą osobistość, już pominę iż była słaba ale mogli dać choć trochę podobną Aktorkę ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones