Janusz Józefowicz

6,6
2 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Józefowicz

Co myślicie o nowym programie TVP1 oraz J.Józefowicza? Wg mnie jest bardzo dobry. Hmm... na celu ma głównie wylansowanie Nataszy oraz zespołu Studio Buffo.

Allison

Czy ma na celu wylansowanie Nataszy i zespołu Studio Buffo? Ależ oczywiście, że tak! Przy okazji dostarczyć nam rozrywki na wysokim poziomie. Zawsze bardzo lubiłam Józefowicza, ale teraz... po prostu go uwielbiam. Zobaczcie ile on nam daje: świetna zabawa, piękna muzyka, debiutanci i cudna Natasza. Wole nie myśleć ile stracilibyśmy gdyby nie on... Składam więc hołd Józefowiczowi ;), dziękuję za ten niesamowity program i podziwiam jego niespotykany talent(a właściwie to talenty tańczy, śpiewa, reżyseruje... i na dodatek potrafi wychwycić z tłumów przyszłe wielkie gwiazdy).

Tak przy okazji, wie ktoś jakiego gościa specjalnego zobaczymy w sobotę?

Allison

Najlepszy program rozrywkowy ostatnich lat, tylko szkoda że się skończył :(
A Złota sobota nie jest wcale gorsza (zdecydowanie za krótka).

Alfred_Owoc

Czy was pogieło?Ten program to jego totalna porażka.Jego porażka.Człowiek z dorobkiem artystycznym robi wtórny program w którym polscy wykonawcy/głównie Urbańska/wykonują światowe przeboje.Czynią to trzy klasy gorzej od oryginalnych wykonawców.Człowiek musi wysłuchiwać tandety koszmarną angielszczyzną.Panie Józefowicz przed panem wielu artystów w średnim wieku zmieniało żonę na nowszy model.Ale żaden tak nachalnie nie lansował swojej wybranki,w dodatku robi pan to za nasze abonamentowe pieniądze.Jak pan musisz to inwestuj pan w nią swoją kasę.

adamir19

Właśnie o wykonaniu chciałam napisać. Z angielszczyzną różnie jest, ogólny poziom też różny - generalnie wersje przebojów są o klasę słabsze i wolałabym ich posłuchać w oryginale. Urbańska jest mocno faworyzowana, choć jeśli patrzeć na stronę wokalną nie ma to żadnego uzasadnienia, bo w chórkach śpiewają czasem panie o podobnych głosach. Oczywiście Natasza przepięknie w kostiumach wygląda i od strony kostiumowej/wizulanej włożono bardzo dużo pracy.
To tyle...już na jej stronie narzekałam na ciągłe powtórki tego "dzieła", nie będę się powtarzać.

Jorjan

Moim zdaniem "Przebojowa Noc" była strzałem w 10. Wreszcie można było obejrzeć w weekend coś normalnego. Odetchnąć od powtórek telenowel.

Allison

Też tak sądzę, ale ludzie najwyraźniej wolą telenowele... rozumiem, że nie każdemu mógł się podobać ten program, ale podobnie jest z innymi tego typu, a jednak dłużej utrzymują się na antenie... przecież, gdyby tvp chciała przedłużyć współpracę z Józefowiczem to myślę, że byłaby jakaś kontynuacja... trudno się mówi... Pzdr.

Allison

Nie hejtuj, to grzech
!!!!
(bo na cztery głosy:-)
https://www.youtube.com/watch?v=Mo6z6WgMCvo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones