Janusz Józefowicz

6,6
2 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Józefowicz

ciekawe czy jest dumny z występu żony wijącej się jak dziwka. Pewnie tak, oboje nie mają chyba zasad moralnych i nie znają umiaru.
Natasza Urbańska w Los Angeles (Koncert) live

antyromantyczka

Skoro nie podoba Ci się Natasza Urbańska należałoby jej dać 1 a nie Józefowiczowi, co ma facet do tego. A że promuje swoja kobietę.. a kto by tego nie robił? Ja też promowałabym swojego męża zawsze i wszędzie!

FalconGirl

bardzo mi się podoba jak ją wspiera, napewno nie jara się jej zajawkami, ale docenia jej starania
i jej dopinguje, wg mnie jako osoby patrzącej na to z boku - prawdziwa, męska postawa
godna powinszowania

a faceta lubię, jest charyzmatyczny i chętnie zobaczyłabym go w jakiejś roli
przypominającej Hansa Landę w "Bękartach wojny" ;)

użytkownik usunięty
panibozia

ten fagas nawet nie stał obok prawdziwego mężczyzny, więc mnie nie rozśmieszaj "męską postawą".
charyzmatyczny? dla mnie niezwykle odpychający.

nie mam ochoty Cie rozsmieszac, nie pochlebiaj sobie :P
to moja opinia wiec cześć

antyromantyczka

Promowanie Nataszy? A co ci do tego? Dlaczego wpychasz nosa w nie swoje sprawy i wtrącasz się w cudze życie? Tak poza tym,co ty widzisz w tym złego? Każdy w tych czasach chce się wypromować a Józefowicz to robi,gdyż jest bardzo znanym i cenionym człowiekiem więc jej pomaga. Takie komentarze to tylko prostacy piszą,którzy przepełnieni są zazdrością i zawiścią. Idź się zająć swoim życiem...może osiągniesz więcej od Nataszy i Józefowicza - jak otworzysz swój teatr,który utrzymuje się tyle lat i w którym bilety cały czas się sprzedają w dużych ilościach to pogadamy.
Ja Józefowicza cenię za jego dokonania w Teatrze Buffo - spektakle są cudowne a wieczory jeszcze lepsze,szczególnie rosyjski i musical Metro.

użytkownik usunięty
panienka_2

nie, nie każdy chce się wypromować. nie każdy jest medialną i sprzedajną dz***ą, więc lepiej pisz za siebie, a nie za wszystkich. ;]
prostaków znajdź na pastwisku w swojej wsi, a nie obrażaj normalnych ludzi.

Coś ci się nie udała riposta,bo wypisujesz same brednie...ciekawe - gdzie kogoś obraziłam? Może mi wskażesz geniuszu internetowy? To naprawdę jest tragiczne,że osoba wyzywająca innych od dz***k ma czelność mówić o kulturze. Co za ludzie,ale taki kraj - trudno.

użytkownik usunięty
panienka_2

"Każdy w tych czasach chce się wypromować" - pisz za siebie, a nie za wszystkich.

nawet nie wiesz, co piszesz, a potem masz pretensje, że ktoś się burzy. ;d

Najwyraźniej nie wiesz co to znaczy obrażać kogoś i wypisujesz farmazony. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego,że tym komentarzem ośmieszyłaś się jeszcze bardziej. Następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz. Nawet nie wiesz do czego stosuje się oznacznik "d".
Jeśli ktoś tu kogoś obraża to ty obcych ludzi. Przeczytaj swoje komentarze jeszcze raz i przeanalizuj je - obcą osobę wyzywasz od d****k i piszesz chamskie komentarze w stylu "twoja wieś".
Rozmowę z tobą potraktuję raczej jako żart.

użytkownik usunięty
panienka_2

to znaczy śmiech ;D małe d tak samo dla mnie znaczy śmiech, a jak dla ciebie inaczej, to cóż... widocznie jakaś niewyżyta jesteś. nie wnikam.
obcych ludzi? no chyba nie, skoro idą do gazet ze swoimi zwierzeniami. na tej podstawie można wyrobić sobie opinię o drugim człowieku. ty i tobie podobni oceniają innych na podstawie jednego lub dwóch komentarzy. kto jest gorszy? ;d

"nawet nie wiesz, co piszesz, a potem masz pretensje, że ktoś się burzy. ;d"

Daruj sobie,bo ten komentarz mówi sam za siebie. Nie pozostaje nic innego jak rzec "idź zajmij się swoim życiem prosty człowieku".

antyromantyczka

Rzeczywiście - bardzo wiele w twoim temacie odnosi się do Józefowicza...

missaaliyah

Natasza świetnie radzi sobie w piosenkach, które wymagają dynamicznego tańca i jednocześnie ostrego śpiewu. Piosenka Joloczki Sosienoczki w jej wykonaniu jest bardzo dobra. Gorzej niestety z piosenkami spokojniejszymi, ale nie ma też tragedii. Jest zdolna, ale baty zbiera za Rolowanie, które nie wyszło za dobrze. W Buffo są dziewczyny śpiewające lepiej od niej, ale ona robi świetne show i w tym sprawdza się najlepiej. Generalnie nic do niej nie mam, Józefowicz odebrał jej rolę w musicalu Metro i obsadził ją w wieczorach tematycznych, czyli właśnie w tym, co jej najlepiej wychodzi. Polity w jej wykonaniu jeszcze nie widziałem, więc nie oceniam, ale wybieram się za dwa miesiące.
Co do samego Józefowicza - lubię go i jestem w Buffo dość częstym gościem. Dobrze śpiewa, dobrze nawiązuje kontakt z publicznością i ma dobre pomysły. Zauważyłem, że chyba jako jedyny z artystów zawsze wchodzi wejściem dla publiczności, więc może przy kolejnej okazji zgodzi się na podpisanie autografu i zrobienie wspólnej fotki.

antyromantyczka

Nie hejtuj, to grzech
!!!!
(bo na cztery głosy:-)
https://www.youtube.com/watch?v=Mo6z6WgMCvo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones