Janusz Józefowicz

6,6
2 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Józefowicz

W moim odczuciu Józefowicz jest niesympatyczny i ma okropny charakter, jednak aktorem jest bardzo dobrym, a jego musical Metro to majstersztyk.
Ci co wystawiają mu ocenę 1/10 mówiąc, jaki to on jest okropny, są nieobiektywni. Co za różnica, jaki ma charakter i jak się zachowuje? Ważne, jak gra.
Dlatego ja mu wstawiam 9, bo moim zdaniem na taką ocenę zasłużył. Uwielbiam jego kreację gangstera w Poranku Kojota, aktora Dziobaka w Superprodukcji czy pijanego Adasia w Sztosie :-).

Mayila

Nie mogę edytować poprzedniego postu, więc napiszę drobne sprostowanie do pierwszego zdania, coby nie było.

Oparłam się chyba trochę za bardzo na tym, jak go tabloidy kreują. Jakby nie patrzeć, nie znam pana Janusza osobiście (jak większość z tych, co o nim źle pisze i mówi), a teraz po obejrzeniu jego w Przebojowej Nocy muszę stwierdzić, że nie wygląda na takiego zarozumiałego i chamskiego, jak go kreują, a wręcz przeciwnie. Wprawdzie nie widziałam Tańca z Gwiazdami, ale rola jurora to jednak co innego, no i na pewno nie coś, po czym należy oceniać go na portalu filmowym.

Ja Józefowicza muszę powiedzieć, że lubię i jest, moim zdaniem, jednym z lepszych polskich aktorów. Już inna sprawa, że ma idealnie w moim typie urodę ;p

Mayila

!!!!
(bo na cztery głosy:-)
https://www.youtube.com/watch?v=Mo6z6WgMCvo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones