Janusz Józefowicz

6,6
2 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Józefowicz

CO TU DUŻO MÓWIĆ CHODZI Z NATASZĄ URBAŃSKĄ I TO MI WYSTARCZA DO POTWIERDZENIA TEZY ZAWARTEJ W TEMACIE ;)
FARCIARZ JAKICH MAŁO I TYLE BO KTÓRY Z WAS NIE CHCIAŁBY SIE Z NIĄ SPOTKAĆ I "POROZMAWIAĆ";)

użytkownik usunięty
Thebes

Zgadzam się.Ale jest jeszcze większy farciarz,bo chodzi z jeszcze bardziej obłędną,zabójczą ,cudowną babką.A poza tym tego gościa do Józefowicza dzielą lata świetlne we wszystkim,więc tym bardziej nie rozumiem pięknej i bystrej p.Ewy Kwiatkowskiej,co widzi w łysym,debilnie uśmiechniętym,pozbawionym talentu,leciwym Robercie Rozmusie-podobno to aktor,faktycznie "aktor",sam sprawdziłem-gwiazda "Lokatorów","Sąsiadów","Bulion erów"....aha i smerf Zgrywus...Boże,kto zrozumie kobiety???

stary nie rozumiesz ironii ona ma 25 lat a on by mógł być moim ojczymem stary ja JESTEM ZAZDROSNY NIE WIDZISZ !!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Thebes

OK-więc ja mam ten sam motyw względem narzeczonej rozmusa/sic!/.Jestem zazdrosny,aha i mówię to bez cienia ironii-całkiem serio!

Thebes

Dobre :) Szkoda tylko, że nie pomyślałeś o tym, że to ONA jest farciarą mając takiego faceta. Tylko moje skromne zdanie na ten temat. A tak na marginesie - Janusz to wspaniały aktor, reżyser, choreograf, wielki człowiek. Za taki dorobek artystyczny należy się ogromny szacunek.

PrettyWoman

Janusz na upartego mógłby być jej ojcem...jest 21 lat różnicy między nimi...Czy to na pewno miłość ?

Marie

podobnie jak wyrywacz Rubik. Co te młode kobiety widzą w starych prykach?

mate21

Dla mnie to miłość nie jest...najwyżej zakochanie jednak tu chodzi o kasę...

Marie

Tak a propos "co te młode widzą w starych prykach", ludzie szukają różnych rzeczy w związkach - niekoniecznie rżnięcia co 15 min., jak to sobie wyobrażaja "związek" nastolatki...

Wierzę w miłość ponad pokoleniami, mnie też pociągają starsi mężczyźni - tyle że nie wybrałabym ani Józefowicza, ani Rozmusa, ani Rubika, bo żadnego z nich nie trawię zbyt dobrze.

A jeśli nawet to tylko miłość do forsy - spójrzcie na to z innego punktu widzenia: każde z nich dostaje to, czego chce...on sobie poużywa, ona nakupuje gadżetów...w życiu ważne jest by robić to, co nas uszczęśliwia :)

użytkownik usunięty
mate21

Osobiście wolę o wiele starszych facetów, bo są dojrzalsi. Ale w przypadku Nataszy Urbańskiej to jakoś ciężko mu uwierzyć, że ona jest z nim całkowicie bezinteresownie.

Thebes

Farciarz jak diabli!!
On tak! On jest wielkim farciarzem, a ja jestem zazdrosny!
Ale ciekawe czy farciarą jest też Urbańska? Pogadam z nią za jakieś 12 latek...;-))

Drugi farciarz to Rozmus...Z tym, że o ile można jeszcze zrozumieć Nataszę, bo Januszek ma jakieś tam talenty i jest kimś, to kto mi wytłumaczy co Ewa Kwiatkowska widzi w Smerfie-Rozmusie?? Przecież Rozmus to tragedia...


Czy dla kobit naprawdę ważna jest tylko kasa i kariera?? Czy taka Kwiatkowska nie chce mieć ładnych dzieci?
Opamiętakcie się młode kobity! Szkoda Was dla dziadków!!
Dobrze, że Wojewódzki woli chłopców, bo gdybym jego zobaczył z jakąś fajną 30-ką to bym się załamał! ;-)

użytkownik usunięty
lisoszakal

Niewykluczone, że te kobiety jednak "coś" w tych panach... ;-)

czy filmweb jest miejscem do dyskutowania o prywatnym życiu czy raczej oceniania ich gry ?
myślałam, że to 2
co z tego że jest z natszą ? niech sobie jest nikt mu tego bronić nie będzie i obchodzić powinno to tylko ich

użytkownik usunięty
doma48

Nie widzę problemu w dyskusji na temat życia prywatnego aktorów, itp. na FW. Swoją drogą, tego nie unikniesz.

Thebes

no farciarz ... nie dość że ma piękną kobietę i o wiele młodszą to jeszcze wygląda jak 30-sto latek (burza włosów na głowie pozazdrościć )
Dopiero utaj zobaczyłem że ma 50 - szok....
No cóż widać ,że gość zauroczył laskę w teatrze. Z resztą która nie poleci na dyrektora taki już ten świat. Można tylko domniemać czy poleciała na niego aby on jej załatwił lepszy start w tej branży. Jeśli tak jest to Natasza jest zwykłą .... dokończcie sobie ;P

mszaf

to stare zdjęcie a wygląda fatalnie a jeszcze gorzej się zachowuje moja ocena jeden!

Thebes

ja bym niechcał prostututka bezgłosie i beztalencie dla starych facetów!! jest zenująca!!

użytkownik usunięty
mati_93

Napiszę tak u mnie w rodzinie mężczyźni (szczególnie z pokolenia dziadka) brali sobie kobiety o 15-25 lat młodsze i wg mnie nic z tego dobrego nie wynika dla obu stron. Jeszcze kiedy facet jest w miarę młody(ot powiedzmy do 60-tki ;)) to wszystko w miarę funkcjonuje jednak potem to jest już tragedia. Kobieta ma niespełna 40 a facet 60-65 i juz jest możnaby rzec jedną nogą w grobie, zaczynają się problemy ze zdrowiem. Żona zamiast używać życia opiekuje się starszym męzem, kiedy ten umiera, to nie wie co ze sobą zrobić, zaś mąż, póki żyje jest totalnym niewolnikiem swojej żony.
Lubię Józefowicza i lubię Urbańską, dlatego życzę im ( a przede wszystkim mu dużo zdrowia i siły psychicznej), no bo po prostu przyjdzie okres (perspektywa kilkunastu lat -pesymistycznie), że będzie cieżko.

Ogólnie jeśli chodzi JJ to ma 10/10

Thebes

!!!!
(bo na cztery głosy:-)
https://www.youtube.com/watch?v=Mo6z6WgMCvo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones