Janusz Józefowicz

6,6
2 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Józefowicz

może widzę w nim to czego wy nie widzicie. a może nie zazdroszcze mu po prostu tego czego wy mu zazdrościcie. a może po prostu lubię, kiedy ktoś w sposób przystępny sposób mówi o rzeczach na których się nie znam.

paniczBartosz

ostaw leki albo zmien dilera,prosze Cie....

Lipiniorz25

Dlaczego?! Zgadzam się z pierwszym postem. Ten facet wie czego chce, wymaga i to co robi - robi dobrze.
Może niekoniecznie filmy są jego powołaniem ale teatr muzyczny jak najbardziej.

paniczBartosz

Świetne musicale zrobił, chciałabym więcej!

paniczBartosz

Ja szczególnie mu zazdroszczę tego że nie myje włosów już z 3 lata i ma to w dupie ;)

Shalvia

nie wiem, nie interesuje się innymi włosami niż moje.

paniczBartosz

za to interesujesz się bardzo tym, kto komu czego zazdrości.

paniczBartosz

a mi podobają się jego role. Poranek Kojota, 2 Sztosy i Superprodukcja. Fajnie gra. Nie wiem jakby wypadł w głównej roli, ale jako aktor drugoplanowy jest doskonały.

paniczBartosz

też go lubię! i to bardzo, doceniam to, co zrobił dla polskiej sceny musicalowej. A jako aktor drugoplanowy wypada bardzo dobrze. Ma opinie buca, może nim jest.. ale gdybym tyle osiągnęła, co on to kto wie, jaka bym była. :) gość jest dobry w tym co robi i chwala mu za to.

politka_2

Dokładnie w rolach drugoplanowych jest rewelacyjny naprawdę zwłaszcza w Poranku Kojota dla mnie zagrał w bardzo charakterystyczny sposób bez którego ta postać by nie była taka jak jest :) Musicale robi świetne weźmy na to kultowe "Metro". A czy buc?? Każdy człowiek ma o nim własne zdanie .

użytkownik usunięty
Adi90

Jest bucem, jest.

Nie lubię go bo jest nadętym bufonem myślącym, że jest bóg wie kim, i że zna się na wszystkim a nie zna się...

może jest bufonem , ale ja go lubię za poranka kojote super tam zagrał, szkoda że nie gra głównych ról tylko drugoplanowe.

kinomanka_13

ludzie go nie lubią, ale on i tak robi swoje.. i w sumie wszystko, co wypusci spod swoich skrzydel odnosi sukces. czy to musical, czy to artystę, Górniak, Janowski, Groniec, itp zaistnieli dzięki niemu własnie.

politka_2

Musicale robi fenomenalna, mój ukochany to Romeo i Julia. Wspaniała muzyka, dobrze zagrany, świetne głosy. A co robi w zyciu prywatnym - to mnie nie interesuje. W poranku Kojota mnie rozwaliła jego rola :)

A znasz go? Po czym to stwierdziłeś? Bo przeczytałeś coś w internecie? Mam rozumieć,że skoro tak ironiczne posty piszesz to ty się znasz na wszystkim? Co to w ogóle jest za prostacki argument? Nie ma człowieka,który się na wszystkim zna...można tylko wszystko wiedzieć odnośnie jednego obszaru działań a w tym Józefowicz jest najlepszy,bo zna się na wszystkim co związane jest z jego pracą. Wypisując takie prostackie posty pokazujesz,że to ty jesteś bucem.

użytkownik usunięty
panienka_2

panienka...

Nie czytam w internecie tylko widzę jak się wypowiada i zachowuje w telewizji. Widziałem go między innymi jak był w "Tańcu z gwiazdami" w jury i jakim prawem on się wymądrza przy takiej Pawlowicz co całe życie siedzi w tańcu? Ona daje ocenę 9 a on daje 5 i jeszcze z nią dyskutuje.

Takich przykładów jest mnóstwo i z wywiadów, i z anegdot o nim i z jego zachowania przed kamerami - zapatrzony w siebie buc jest i tyle i po tym to stwierdziłem

Widzisz...rzeczywiscie,wypowiadasz sie jakbys ty byl ekspertem od ludzi. Wiem tylko,ze bucem sa na pewno osoby obrazajace w internecie obcych sobie ludzi. Zajmij sie swoim zyciem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones