Janusz Józefowicz

6,6
2 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Józefowicz

Co on tu robi? Jego sie nie powinno pokazywac i tyle.Debil i tyle a nie aktor..

Lipiniorz25

a skąd Ty wiesz, że to debil? znasz go? zamieniłeś z nim choć słowo? wątpię!! więc człowieka nie obrażaj, bo ma talent! jeśli jego kreacje filmowe Cię nie przekonują, zapraszam do teatru. mało który aktor, szczególnie w Polsce ma taką lekkość grania.
ale widać właśnie, że ograniczone Polaczki oceniają jego zdolności aktorskie przez pryzmat tego jak kreują go media. i jest bardzo niskie....

justysia_icetea

A Ty nie widzisz jak sie nosi? jak ludzi traktuje? itp...
Czego ci jeszcze trzeba,moze mam z gosciem pogadac i nagrywac go z ukrytej kamery?

Lipiniorz25

kwestia jest tego typu, że filmweb służy do oceniania zdolności aktorskich a nie czyjegoś charakteru - którego zresztą i tak nie znasz...

justysia_icetea

Czyli tak czy siak go bronisz bo nawet charakter ci jego pasuje wiec o co ci chodzi w koncu?
o ocenianie jego zdolnosci aktorskich czy oceniania jego całokształtu bo widze ze jestes jego..fanka :)

Lipiniorz25

jak może mi pasować jego charakter skoro nie wiem jaki jest?... nie jestem jego fanką, ale wkurza mnie jak ludzie tacy jak Ty oceniają kogoś nie przez pryzmat umiejętności a przez jakieś durne artykuły i reportaże. na ocenę 1 to nawet największy głąb by nie zasługiwał...

justysia_icetea

Artykuły i reportaze? mnie wystarczyły jego "popisy" na zywo...a zxeby poznac choc troche czyis charakter to raczej nie trzeba byc z tym kims tak blisko prawda?

Lipiniorz25

Nie rozumiem tego co piszesz ale krótko i na temat J.Józefowicz w paru filmach zagrał więc znajduję się w bazie filmwebu jako aktor jak sobie dobrze po tej bazie pogrzebiesz to znajdziesz tu parę osób które miały JEDNĄ małą rólkę w jakimś serialu, a w bazie są.
P.S nie jestem jego fanem ale nie znam osobiście typa więc nie nazywam go "debil"

Lipiniorz25

Tu nie chodzi jakim on jest człowiekiem tylko jakim aktorem.

Lipiniorz25

Nie hejtuj, to grzech
!!!!
(bo na cztery głosy:-)
https://www.youtube.com/watch?v=Mo6z6WgMCvo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones