Janusz Józefowicz

6,6
2 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Józefowicz

Kilka zdań powiedział, a weszły do codziennego użytku jak mało kogo z tego filmu.

bokser_Ken_Wywietrznik

Taaaak, pewnie sam te słowa wymyślił...

mongoloid

O matko, a co to za argument??????????????? Od kiedy to aktorzy, nawet ci nie najlepsi, są autorami scenariuszy??

użytkownik usunięty
bokser_Ken_Wywietrznik

Nie wiem czy jest dobrym aktorem czy nie , bo o aktorstwie to wiem nie więcej niż o chińskim. Jeśli chodzi charakter natomiast to go wręcz nie cierpie. Po jego wypowiedziach można stwierdzić ,że to pewny siebie ,arogancki typ. Kase miał to sobie wziął Nataszkę i usilnie próbuje ją wypromować . Wystarczy ,że dziewczynie stuknie 40 i znowu rzuci ją dla młodszej. Niestety , typowa męska świnia :DDD

Skąd Ty to niby możesz wiedzieć? Kim jesteś żeby go oceniać w taki sposób?

użytkownik usunięty
MakaO

Skad moge wiedzieć ? Po zachowaniu... Zostawił żone z dziećmi bo mu młodsza du** zakręciła.

No i co? Znasz ich dokładne relacje? Wiesz jak to wyglądało? Wiesz jakie ma relacje ze swoimi dziećmi? Czy tylko z portalów plotkarskich? Nie Tobie to oceniać.

użytkownik usunięty
MakaO

Dla mnie każdy facet który zostawia żonę z dziećmi dla młodszej traci u mnie szacunek. A oceniac będe kogo chce. :D Nie Tobie o tym decydować :)

A oceniaj sobie kogo tylko chcesz. Gratulacje, że oceniasz kogoś nie mając tak naprawdę zielonego pojęcia, oceniając jedynie po portalach plotkarskich i nie znając sytuacje wewnątrz ich byłego związku.

użytkownik usunięty
MakaO

Nie oceniam po portalach tylko po jego wypowiedziach , wywiadach i zachowaniu.

Oczywiście po rozwodnik nie może sobie znaleźć nowej kobiety. A jak już jest młodsza i ładna to od razu jest arogantem. EOT z mojej strony.

użytkownik usunięty
MakaO

Uważam ,ze związki mężczyzn z kobietami , które mogłby być ich córkami są troszkę nienormalne. Oczywiście jest to moje zdanie. Nie musisz traktować mnie przez to z taką pogardą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones