Jarosław Domin

7,7
3 830 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jarosław Domin

Wg. mnie pan Domin ma idealny głos do Chucky'ego. Jak sądzicie?

garfield_7

Swoją drogą widziałem go w sztuce "Dzieła Wszystkie Szekspira". Był fenomenalny.

daotch

No ćoż. Nie to nie. Ale słuchałem głosu Brada Dourifa i momentami brzmiał identycznie. Uznałem więć,że to tobry pomysł.

garfield_7

Rozumiem Cię i szanuję Twoje zdanie a swoją poprzednią odpowiedź uargumentuje tym, że według mnie dubbing w horrorze nie jest dobrym pomysłem. Zepsułoby to klimat. Natomiast zgadzam się z określeniem 'fenomenalny' to słowo bardzo dobrze oddaje całokształt jego pracy. Pozdrawiam!

daotch

Tak. Po prostu kocham dubbing. Ba. Wymyśliłem nawet kto mógłby użczyć głosu Freddiemu Kruegerowi i Pinheadowi. ale skoro dubbing w horrorze Ci nie odpowiada. to może nie opiszę swych pomysłów.

garfield_7

Ja z chęcią posłucham twoich propozycji :)
Ring miał dubbing :D

Dimetro

Dobra Freddy Krueger - Mirosław wieprzewski lub Jacek Czyż, a Pinheadowi użyczłby głosu Marek Barbasiewicz.

garfield_7

Wieprzewski byłby średni na Krugera ale Czyż to strzał w dziesiątkę.

Dimetro

Dzięki. Co do Pinheada waham się między Markiem Barbasiewiczem, Mariuszem Benoit, i Tomaszem Marzeckim. Mogę prosić o poradę?

garfield_7

Marzecki wydaje mi się najlepszy do tej roli trzeba by mu tylko zmienić ton głosu najlepiej na taki https://youtu.be/9X3ZPAA5lH0?t=2m11s
Od siebie proponuje jeszcze Jakuba Wieczorka :)

Dimetro

Świetny pomysł. Brawo!

garfield_7

Dorzucił bym jeszcze Tomasza Borkowskiego i
Mariusza Bonaszewskiego

garfield_7

Oglądałeś może Dragonballa ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones