Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 785 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

nie ma lepszego aktora kina akcji od niego w tej chwili

kamiladw1991

Gościu wymiata! Godny następca Schwarzenegger'a, Stallone czy Willisa na rynku filmów akcji. W chwili obecnej jest na totalnym topie.

Toskania_filmaniak

Nie zapominajmy o Van Dammie, ktorego jeszcze nie mozna wyslac na emeryture, bo jego dwa ostatnio zrobione filmy, które widzialem byly znakomite (Six bullets, Krzyżowy ogień). Więc poki co w filmach akcji rządzą obaj, ale dla JCVD to ostatnie lata, wiec niebawem Jason bedzie oficjalnym krolem kina akcji. Za to jego godnym nastepca moze byc Scott Adkins.

Do legend, które wymieniłeś z pewnością trzeba dopisać Jet'a Li , który ma najwiekszy dorobek znakomitych filmow akcji z nich wszystkich (pocałunek smoka, zabójca, od kołyski aż po grób, nieustraszony, człowiek pies, romeo musi umrzeć, tylko jeden).

gerwazy_3

Świetny jest jeszcze Vin Diesel (szczególnie za role Riddicka), ale to tak jak Jackie Chan raczej aktor uniwersalny.

kamiladw1991

Wszystkich ,których tu wymieniliście Jason bije na głowę,w obecnej chwili jest najlepszy!:))

kamiladw1991

Za Schwarzenegger'em nie przepadam do Willisa nic nie mam, van Dam'a lubię ale Jason jak dla mnie to ulubiony aktor. :D

kamiladw1991

Powiedzcie, że to nie prawda: http://www.filmweb.pl/film/Hummingbird-2013-639250/discussion/Statham+i+Buzek,19 21057

mewa5

najlepszy jest Scott Adkins ma dopiero 36 lat i już grywa z JCVD Statham ma już 45 lat więc nie jest to młodzieniaszek ale też jest dobry jednak największa przyszłość stoi przed adkinsem

Radzio3i6


cosik Boyka mnie nie kręci ,jak dla mnie :
1.Jason Statham
2.Bruce Willis
3.Wesley Snipes

kamiladw1991

Jak dla mnie:
no.1 Bruce Willis (stary ale jary)
no.2 Vin Disel
no.3 Statham

onehandedkiller

A to moje typy:
1. Jean Claude Van Damme (jak mogłem o nim zapomnieć!)
2. Jason Statham
3. Bruce Willis

Toskania_filmaniak

1. Steven Seagal
2 .Steven Seagal
3. Steven Seagal
4. Stallone
5. Willis
6. Schwarzenegger
7. Chuck Norris

anonim7

Seagal sam się rozmnaża? Jak Komórczak z Dragon Balla.

anonim7

hehe czemu nie, a jest silny jak Goku w najwyższej formie albo jeszcze bardziej ;)

anonim7

Chyba rzeczywiście ta modlitwa na Ciebie podziałała.

karoman4

A jak ;> niedługo będę uduchowiony jak sam mistrz ;p

użytkownik usunięty
kamiladw1991

i z tym się zgadzam że jest jednym z najlepszych aktorów kina akcji

kamiladw1991

Jak nie ma oczywiście że jest Daniel Craig

kamiladw1991

zgadzam sie z dobą nie ma lepszego aktora kina akcji od niego!!!

szymek1232

Twardziel ,aż kipi testosteronem .U Stathama testosteron wylewa się z rękawów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones