Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 785 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

To wiadomo jak potoczy się cały film. Każdy film z jego udziałem jest niemal identyczny,
ciągle ten sam wyraz twarzy, zawsze niepokonany... Chociaż w niektórych produkcjach
gdzie gra Statham fabuła nadrabia grę aktora.

Matt223

dlatego dałeś mu 7 ?
i pamiętaj statham nie gra tylko udaje, niektórzy dają się nabrać jak na wyroby czekoladopodobne albo że harnaś to piwo

villain

Aha. A ta gęba profilowa to Twoja czy nie? Tylko nas nie nabieraj :)

matix457

Malanowski & Partnerzy 10/10 - boje się wchodzić dalej

villain

Zresztą po twoim profilu już widać, że jesteś zwykłym, żałośnie żenującym hejterem, który za cel upatrzył sobie akurat Jasona Stathama. Problem tylko dla ciebie taki, że Statham nigdy twoich wypocin nie przeczyta, a gdyby przeczytał to nic by sobie z takie hejtera nie zrobił :) Ciekawe jak byś skomlał oko w oko ze Stathamem :) A tak w sumie nie potrzebnie wdaję się w dyskusję z tobą. Zapomniałem już, że hejterzy mają satysfakcję z takich ludzi jak ja :) Ale co mi tam

matix457

Staną by oko w oko z aktorem - na pewno by się pobili

Matt223

http://cdn.motinetwork.net/demotivationalposters.net/image/demotivational-poster /1009/i-have-a-feeling-midget-fight-demotivational-poster-1285831479.jpg

Matt223

Coś w tym jest ja nie oglądałem wszystkich z nim filmów ale te co oglądałem to rzeczywiście jakby grał ciąglę tego samego człowieka z innym nazwiskiem, moim zdaniem potrafi grać tylko jedną postać, niczym dla mnie się nie różni np. z niezniczalanych wyścig śmierci czy transporter jedynie w komórce grał złego ale reszta to tak jakby ten sam bohater

pawelc11

Ale czy od aktorów kina akcji oczekuje się by grali inne role, aktorów dramatycznych, komediowych, i różnych wszechstronnych mamy obecnie na pęczki, a twardzieli do kina akcji jest coraz mniej.

frycek49

To jest taki odnowiony Chuck Norris XXI wieku, tylko że bez półobrotu.

Matt223

hehe a jak.

Matt223

Revolvera nie oglądałeś. Gra całkiem inaczej. Początkowo nie rozpoznałem.

tuliokkj

W Revolverze ma nawet włosy :)

Matt223

Polecam London :)

Matt223

A mi to się podoba :) Czuję się jakbym zamiast wielu filmów ogl wiele części tego samego , tj. całe życie podzielone na filmy :D aż trudno było się przyzwyczaić jak ogl Cellular :D no i nie oglądałam jeszcze revolvera i london , więc też czekam na szok ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones