Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Oczywiście nie neguję jego umiejętności "kopanych", lecz spośród jego ról najbardziej pozytywnie odbieram te, które były zabarwione sporą dozą humoru ;D Taki powrót do korzeni dobrze by mu zrobił, bo w końcu najlepiej wypadł w kultowych produkcjach typu "Porachunki" i "Przekręt".

sundayborn

Popieram. Choć komedii dużo nie oglądam to trafiłem na film Agentka (2015) gdzie Statham grał jedną z głównych ról . Myślałem że się poleję ze śmiechu , grał tam totalnego debila.

wh80

I grał tak naturalnie, jakby nie musiał grać :D Bardziej doceniam te jego role z dystansem do siebie niż powielanie tych samych w filmach akcji.

sundayborn

Bo w takich na luzie to świetnie wypada

wh80

Dokładnie, jak zaczaił się do jej pokoju i opisywał swoje dokonania... myślałem, że ze śmiechu uduszę się kanapką. I jeszcze ta jego nadęta, wiecznie poważna i groźna mina.

sundayborn

dokładnie coś w sobie ma że chce się go oglądać :)

sundayborn

Właśnie miałem pytać na forum, jaki jest najlepszy film Stathama. Z tych co widziałem, to "Przekręt" zdecydowanie, ale tam jego rola może nie była drugoplanowa, ale jednak nie była eksponowana na pierwszy plan, bo było wiele w miarę równorzędnych ról.

Niestety typ utknął w jednej roli, ja rozumiem, że to przynosi największy komercyjny sukces, ale te filmy są głównie dla dorastających nastolatków, a wydaje mi się, że to lepszy aktor, który mógłby się sprawdzić w bardziej ambitnych rolach niż machanie rękami i nogami w fast motion z miną twardziela.

Hunter_Bidness

Te drugoplanowe bywają właśnie całkiem niezłe i nieraz zabawne :)

sundayborn

Umiejętności kopane to ma raczej słabe bo każda scena walki z nim ma mikrosekundowe ujęcia:)

olo1984

Tym bardziej widzę go skręcającego w stronę filmów komediowych :)

sundayborn

Śladami Dwayna Johnsona :)

sundayborn

Dokładnie. Koleś ma znacznie bogatszy wachlarz aktorski, niż "z półobrotu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones