Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 785 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Powoli robi się z niego drugi Steven Seagal.Wcześniej kręcił po 1-2 filmy rocznie które były hitami.Teraz kręci po 5 takich typowych B klasowych średniaków co od razu na dvd wychodzą.

pokemon227

Dokładnie :( a szkoda , bo gdy go pierwszy raz zobaczyłam zachwycił mnie połączeniem świetnego filmu, wartkiej akcji oraz zdolnościami aktorskimi. Natomiast teraz gdy widzę go w obsadzie, przewiduję jakiś miałki głupowaty film i robienie z niego "super twardziela". Wydaje mi się , że to kryzys wieku średniego.

pokemon227

Wiesz, to jego robota, może woli nagrać więcej filmów średniej klasy niż czekać na dobry scenariusz? Też nie jestem z tego zadowolony, ale aktor musi z czegoś życ

Posesivo

Jak dla mnie to może i po 100 rocznie kręcić w Turcji.Jednak z każdą kolejną taką rolą rozmienia się na drobne.Segal czy JVD swego czasu(lata80/90) też byli na szczycie.Czy nawet taki Nicolas Cage, widząc go w obsadzie wiem od razu, że będzie film poniżej przeciętnej(w skali 1/10 max4-6).Statham jak na razie jeszcze się w miarę trzyma, jednak z każdym kolejnym filmem typu Homefront czy Wild Card, dorabia sobie metkę gościa od B klasowych akcyjniaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones