Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 785 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Podobnie jak Clint w większości filmów gra twardziela, na którego nie ma mocnych,
wiecznie z jedną miną, a jednak filmy z nim lubię prawie tak, jak filmy z Eastwoodem. Do
jednego i drugiego przypiąłbym łatkę "bad motherfuc*er", przyjemnie ogląda się filmy
akcji,
w których gra. Dlatego wydaje mi się, że ocena 8/10 jest jak najbardziej uzasadniona.

transistor152

masz racje, wydaje ci się

transistor152

Z Eastwoodem bym go raczej nie porównywał. Prędzej do Stallone'a.

Vegeta88

Każdy z nich ma trochę wspólnego.

transistor152

jason jest dobry, ale do clinta to bym go nie porównywał ... clint to raczej liga pacino, brando, de niro, nicholson. Jason to raczej Schwarzenegger, Van Damme i przyjaciele, naszych czasów. No chyba że jeszcze coś się zmieni w jego filmach. Ma chłop jeszcze czas na to.

karczewk

myślisz że jeszcze urośnie albo skoryguje wadę wymowy albo może twarz najlepiej ?

villain

jeśli to byłoby możliwe, ale ... bardzo podomała mi się z nim angielska robota. w takich filmach powinien występować.

transistor152

oj do clinta mu brakuje ;)

Expendable91

To nie ulega wątpliwości :p

Expendable91

Widzę że w końcu Autostopowicza zaliczyłeś ? No i jak świetny film

bradock

filmy jest naprawde świetny, zastanawiam się nad podwyższeniem oceny i napewno jeszcze nie raz obejrze

Expendable91

A z innych filmów Hauera co ci poleciłem to co widziałeś lub co masz zamiar obejrzeć ?

bradock

następny film z nim co chce obejrzeć to ciało i krew

Expendable91

Ja polecam Vaterland i Ślepa furia

Herma35

vaterland mam już za sobą a ślepą furie musze sobie przypomniećbo oglądałem jak byłem młodszy

transistor152

Stathama bardzo lubie, ale to raczej przez role jakie kreuje - aktor z niego mocno średni, co zresztą sam przyznaje w wywiadach ;) Do Eastwooda bym go nie przyrównał nawet jakby zagrał naprawdę dobrą rolę - no bo to zawsze jedna, a Clint na swoją "Markę" pracował praktcyznie całe życie ;)

Mjod

Przy Clincie Statham nawet nie stał. Jason dobrze wykonuje swoje role ale to nie jest wielki aktor.Sprawdza się za to w kinie gdzie sam walczy przeciw 1000com uzbrojonych przeciwników.

transistor152

zgodze sie z autorem.Statham to znakomity aktor,taki typowy kozak co mu nikt nie wpie*doli.Bad ass totalny no i ma swój styl którym czaruje kobiety.Jak widac mozna byc mały łysy i dla kobiet byc celem idealnym a dla mezczzn wzorem nasladowania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones