Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Widzę że kilka osób tutaj nie jest po stronie jasona Stathama ? Za co wy go tak nienawidzicie ? Aktor jednej roli może i to prawda jak powiedział Pihu w jednym ze swoich kawałków ;) Ale facet trenował sztuki walki więc gra w takich filmach gdzie przez większość jest nawalanka . Może on nie nadaje się do innych ról ? Oglądałem z nim większość filmów te najlepiej przeze mnie zapamiętane to Transporter albo Adrenalina czy Teoria Chaosu :) No i rola w Niezniszczalnych .Tak więc dla mnie jako aktor kina akcji jest świetny tak więc na pewno dorównuje Seagalowi albo Van Dammowi :) Ogólnie ja tam lubię go bo dobrze się nawala co zaprezentował już w większości jego filmów . Za rolę w serii Transporter go polubiłem potem obejrzałem Adrenalinę gdzie całkiem pojechał po calości ;) Ale są filmy jak teoria chaosu gdzie nie leje się w ogóle z nikim i nie obija każdemu ryła xd Tak więc co do jego roli w Niezniszczalnych też niezle dał radę chociaż też co do nawalanek nie wykazał się zbytnio ;) Ogólnie jego popisy obicia ryła były najlepiej ukazane w Transporterze ;) Chociaż wiadomo że on bazuje tylko na kinie akcji .Jak nie leje się z kimś to musi się strzelać albo brać udział w pościgach samochodowych .Jednak ja go lubię bo to aktor który świetnie wciela się w role twardzieli .Wiem że są ludzie którzy go tutaj nie lubią bo może nie podoba się im to że on tylko nawala się w każdym filmie albo tylko bazuje na tym jego gra aktorska że wpada do pokoju nawali 10 gości i zostawia ich na deskach ;) Albo że postrzela się z kim popadnie i mu za to jeszcze zapłacą xd Ale to jest aktor kina akcji tak więc przykładowo Jaś Fasola pasuje do komedii tak samo Jim Carrey a znowuż tacy aktorzy jak Seagal Van damme czy Statham właśnie do kina akcji :) Tak więc trzeba zrozumieć że jak ten aktor którego się krytykuje tak trenował sztuki walki to wiadomo że do takich filmów gdzie trzeba się bić będą go brać chętnie :) Może ktoś nie wiem chciałby go zobaczyć w filmie typu Obyczajowy albo komedia romantyczna lub familijny xd ? Ale jak to jest facet który pasuje do kina akcji a nie do jakiś dennych filmów gdzie tylko się siedzi w fotelu i popija herbatkę ;? Tak więc po co tak krytykować go za jego grę aktorską jako człowiek który sprawdza się w scenach akcji Jason wypada świetnie :) Chociaż wiem że on może obyć się też na planie filmowym bez obijania każdemu ryła jak popadnie xd Tak więc jakby to był aktor który może grać w innych filmach to może i by go wzięli do innych scen ;) A ja tam lubię go bo to spoko typek nawet bardziej lepszy niż ci emeryci kina akcji którzy już ledwo dają radę zadać byle jaki cios na planie xd Myślę że niech idzie tą drogą skoro już pokazał że w takich rolach się odnajduje najlepiej ;) Bo nie wiem czy by mógł zagrać kogoś innego ? Ale tak jak mówię to taki aktor stworzony chyba po to żeby grać w takich filmach a nie innych :)

Ma ocene od społeczności 8.8, tak masz racje - znienawidzony aktor

mejbirdus

Że już o 35 miejscu w słynnym filmwebowym top rankingu nie wspomnę.

karoman4

Masz rację, dziwne, że oscara jeszcze nie dostał. Nie znam chyba innego aktora, który w każdym filmie wygląda (DOSŁOWNIE) tak samo :D

mejbirdus

Seagal.

karoman4

Seagal czasami ma brode :D Statham ZAWSZE jest taki sam :D

mejbirdus

To jest faktycznie kolosalna różnica. :-D

karoman4

No i Seagal ostatnio znacznie zmienił swoją sylwetkę :D jednak tę zmianę oceniam na minus

mejbirdus

Przecież prawdziwy mężczyzna musi sobie dobrze podjeść.

karoman4

ale Seagal przesadził

mejbirdus

Zapasy na zimę też trzeba robić.

mejbirdus

Statham też miał brodę i zarost w filmie Revolver obejrzyj sobie bo to super film i nie obija tam każdemu mordy.

mativandamme

Postaram się zobaczyć w najbliższym czasie. Dzięki :D

mejbirdus

w Hummingbird ma na początku długie włosy :P

superrrkasiunia

przez chwile tylko :D On chyba nie znosi długotrwałych zmian

mejbirdus

I bardzo dobrze! Wyjątkowo nie było mu do twarzy :D

komuś o nicku FERDEKIEPSKI musi się on podobać i nawet nie zamierzam z tym walczyć. Przegrany na starcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones