Jay HernandezI

Javier Manuel Hernandez Jr.

7,6
11 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jay Hernandez

2006: Silent Hill - jako Zwłoki na ogrodzeniu.

Mam nadzieje że nikogo nie obraziłam ale mnie to rozbroiło ;) - normalnie "życiowa rola" ;)
Tak na marginesie to do niego oczywiście nic nie mam ;)

MalaAn

hahahhaha moja reakcja byla podobna...
Tak czytam Silent Hill i zastanawiam sie gdzie on tam gral, a po chwili widze: Zwłoki na ogrodzeniu ;) hehe to wszystko wyjasnia

3marta3

Też mnie to rozbroiło... Oscara mu! :D

MalaAn

haha zgadzam się!!

2006: Silent Hill jako Zwłoki na ogrodzeniu

maskara !:D

MalaAn

Właśnie przed chwilą oglądałam Silent Hill, patrze a tu on w obsadzie. i ja taka Hmm kogo on tam grał, a potem patrze i nie mogłam wytrzymac <lol2>

Bella_94

szukałam go. cały film przeleciałam. I nie znalazłam. Czy ktoś może mi określić, w której mniej więcej minucie pojawia się jego fascynująca rola?

miss_impolite

wycięli go ;)

Martinn

dobre, dobre!

Bella_94

Wycięli?? Ach, mój ulubiony aktor, chciałam obejrzeć go w jakiejś fascynującej roli i go wycięli??
Masakra^^

miss_impolite

a pewnie taak sie starał

użytkownik usunięty
miss_impolite

Wcale nie wycieli On Gra Te zwłoki w pierwszej scenie z maską gazową na twarzy dlatego go nie widać. początek filmu wtedy co ucieka nasza bohaterka przed małymi dziećmi(stworkami)

MalaAn

Chyba obejrzę Silent Hill'a i zobaczę jak sprawdził się w swojej "życiowej roli" hehe ;-)

MalaAn

Ja się popłakałem..... W zasadzie zagrał on najlepsza rolę jaka tylko była możliwa w karierze filmowej... teraz może już tylko umrzeć

PerfectStranger

no spoko spoko, tylko, że już to usunęli :/

wesoly333

demotywatory.pl maja straszną moc :D

http://www.demotywatory.pl/komentarze/2880#komentarze

miotla

he, dodali fotkę :)

Bella_94

Dobre! Może nie na Oscara, ale Złoty Niedźwiedź murowany!

MalaAn

ahahaha. masakra

MalaAn

Ja Silent Hill oglądałam chyba z 5 razy ale nie wiedziałam, że jest w obsadzie...hmm...on jest fascynujący...i ta jego rola w Silent Hill na pewo też! ;D

MalaAn

hehe smieszna historia, bo ja horrorow nie ogladam, ale tego faceta uwielbiam wprost, to ideał męskiej urody.
pewnego razu mój chłopak oglądając silent hill'a właśnie zawołał mnie i mówi - "zobacz kochanie, twój ulubiony aktor!" z bananem na ustach...
mieliśmy z tego polewkę przez 2 dni :D

MalaAn

mnie też to rozbawiło niezmiernie hahahahaha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones