Jay HernandezI

Javier Manuel Hernandez Jr.

7,6
11 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jay Hernandez

on jest po prostu boski, kto się ze mną zgadza?

iwonaz5

Na pewno większość ludzi na ziemi! Ja również, mam 3 latka i kręcone bląd włoski, hihihi. Przepraszam, czy wyczuwalny jest sarkazm w moim "tonie"? Nie, to trudno.
A tak serio, kolo jest hmn.... nijaki, cieżko sprecyzować czy dobry czy zły.
PS: ile masz lat?%)
Pozdro

Jinek

No wiesz wielu ludzi ma swój typ faceta a ja tylko wyraziłam swój gust to chyba nie jest zbrodnia prawda?A dla Twojej wiadomości mam 21 lat.Narka

iwonaz5

Załóż może forum o tym gościu. Pozatym ty powiedziałaś że go kochasz. Troche mocno powiedziane, jak już to Ci się tylko podoba. Ale nie w tym rzecz, możesz go kochać, wielbić, tylko prosze nie ogłaszaj tego na czymś takim jak filmweb, ludzie wolą przeczytać np: Co sądzicie o tym aktorze? itd. a nie o bzdurnych wyrażeniach typu "kocham go". A skoro masz te 21 lat to powinnaś wydorośleć z tak pochopnego używania tego wyrażenia.
Dzięki i pozdrawiam.

iwonaz5

Zgadzam się z Tobą koleś jest boski :D Cudne ma usta :) Pozdrawiam

elma_19

usta ma wprost do całowania <lol> :*:*:*:*:**:
śliczny jest i pieknyyyyyy :*:**:
PZDR :*

iwonaz5

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Flicka

jaaaaaaaaaaaaaa jest niesamowicie przystojny .Nie wiem jaki z niego aktor bo tylko Hostel z nim widziałam , a tam nawet anwet zagrał:D

Ula1100

W Silent hill zagrał zwłoki na ogrodzeniu..

nie ma co, rola ambitna i wymagająca

iwonaz5

Jesuuu!! Cytat:usta ma wprost do całowania
O tak!! W Hostel jest najpiekniejszy!! Boski po prostu. A powiem wam, że jest taki jeden gościu, który mi go troszku przypomina... nazywa się Adam Rodriguez... ma równie seksowne usteczka.. i przystojny jest jak cholera. W CSI:MIAMI gra Erica...

użytkownik usunięty
iwonaz5

Niezłe ciacho. Rrrr...tylko schrupać ;P Uwielbiam przystojnych Latynosów.

iwonaz5

Oglądałam na TVP2 "Piękna i szalona'' z Kirsten Dunst i nim w roli głównej.Przyuważyłam go sobie...wogule lubie facetów o ciemnej karnacji,włoskach i oczach heeh.Latino xD Ale nie, naprawde jest przystojniak jak cholira.Te oczka i uśmiech..... aaaahhhhh.Szperałam po fotkach z ''czasów teraźniejszych'' heh i dalej wyglada sobie smakowicie.A aktorem jakim jest to ocenic do konca nie moge bo widzialam go tlyko w jednym filmie (w sumie to jeszcze w hostelu ale wogule juz o nie pamietam tam).POdsumowanie facet 10/10;) Pozdrawiam!

aGi

śliczy uśmiech xD :* hehe.. ciasteczko :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones