Jean-Hugues Anglade

7,3
1 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Hugues Anglade

Zwrócił moją uwagę z 9 lat temu. Na filmy w których wystąpił wydałam już sporo pieniędzy, a jeśli zwrócic uwagę na to, że w Polsce tylko ze 4 tytuły są dostępne;) łatwo można sobie uzmysłowić jak wielkiego muszę mieć zajoba. W kolekcji brakuje kilku tytułów, ale najważniejsze perełki już są w moim posiadaniu. No geniusz, geniusz, geniusz! Za role w "Betty Blue" i "Nuit d'été en ville" należy mu się wielki szacunek, i oczywiście brawa za wybitne kreacje w "Królowej Margot" i "L'homme blesse" od których to wszystko się zaczęło (ku niepocieszeniu mojego portfela)...

holy_midnight

masz racje ale to sie tyczy całej kinematografii francuskiej rocznie w polsce śa 3 -4 tytuły w dystrybucjii i to przewaznie komedyjki-skandal.aktor super pamietam i uwielbiam film Napad -super rola i Nelly i pan Arnaud -mojego nieodrzałowanego ulubionego francuskiego rezysera.Jesli masz jakieś nieznane filmy z nim to prosze napisz -martin124@gazeta.pl
pozdrawiam

Nelly i pan Arnaud

holy_midnight

został dziś ranny w islamistycznym zamachu
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Uzbrojony-napastnik-w-pociagu-Thalys-Trzy -osoby-ranne,wid,17791982,wiadomosc.html?ticaid=115722&_ticrsn=3

SiIverin

Właśnie się dowiedziałem, kurcze mam nadzieje że jemu i innym rannym nic nie będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones