Jeffrey Dean Morgan

8,3
19 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeffrey Dean Morgan

Niesamowicie charyzmatyczny antagonista! Najlepszy w historii serialu!

Maroo45

Póki co, żaden z antagonistów w serialu nie oddaje charakteru tychże z komiksu. W mojej ocenie Jeffrey jako Negan jest zbyt...sympatyczny. Negan komiksowy, mimo swojego uśmiechu, miał w sobie coś odpychającego i niepojącego.

Supermarket

Negan i w serialu i komiksie jest spoko i nie da się go nie lubić XD

WTTW_FILM

Jak spoko! Najgorszy potwór, 100 razy gorszy od Phillipe'a, nie mogę zrozumieć dlaczego wciąż żyje... Mam do obejrzenia ostatni odcinek 8 sezonu i chyba to będzie ostatni sezon właśnie dlatego że ten qtas będzie żył jeszcze aż do 11 sezonu... Zbrodnia że szczególnym okrucieństwem nie może przejść płazem!

paulina152

Ta tyle że do 11 przejdzie lekką przemianę (jako jedna z niewielu postaci w tym serialu) nawet pomagając "dobrym". Pozatym za to chodzenie po lesie i pierdoIenie o niczym przez pół 5 soezon taki strzał z kija im się należał XD

paulina152

tylko lemingi nie rozumieja motywacji Negana. co poradzic

Supermarket

Nie czytałem komiksów. I pewnie nie przeczytam. Ale jak dla mnie Negan w serialu grany przez Morgana jest GE-NIA-LNY. Po prostu ;)

Gooner250

szczerze to pierwszy raz w życiu (nawet po mimo gry o tron) zmieniłem kierunek i nie kibicuje głównym bohaterom tylko antagoniście.
Jest wiele osób, które w takiej grze o tron kibicują lannisterom, a nie starkom... ale tam jestem po stronie "dobrych" i nawet nie pomyślałem, żeby kibicować "złym".... w walking dead po drugim odcinku 7 sezonu już byłem pewien, że zmieniłem obóz. Pierwszy raz w życiu taka opcja, a seriale te najlepsze czy najgłośniejsze oglądałem prawie wszystkie.

___ice___

a nie... przepraszam, w breaking bad wolałem Hanka od Waltera :)

___ice___

Bo "lecisz" za tym, co w danym momencie wygrywa. Nieważne, że psychol. Żal mi ciebie, dupku.

madyar

ewidentnie masz coś z głową jak takie osądy stawiasz na podstawie jednej czyjejś wypowiedzi w sieci... fakt to był i jest taki, że sezony TWD od momentu w którym pojawił się Negan były już tak słabe, że ludzie teraz tego serialu nie traktują poważnie, a przecież był bardzo dobry do pewnego momentu. Tylko postać grana przez Morgana była czymś świeżym w serii, która zjadła swój ogon i zmierzała donikąd.

Supermarket

Jego sympatyczność wynikała z czystego wyrachowania. Prawdziwe zło jest dzentelmeńskie i bezwzględne, a nie pusto agresywne i chamskie.

damianosss

Sympatyczność? Totalny psychol może być sympatyczny chyba tylko dla innego psychola.

madyar

jesli Negan byl dla ciebie psycholem to jestes klasycznym przykladem leminga zdalniesterowanego i nakrecanego bezrozumnymi emocjami.

Maroo45

@Maroo45
Zgadzam się w 1oo% !

w0j7a5

Dokładnie, niesamowita gra aktorska, śmiało można powiedzieć że wszystko jeszcze przed nim

Maroo45

Jak dla mnie trochę zbyt teatralny, ale faktycznie, bardzo ciekawa postać.

Maroo45

zgadzam się z Tobą, w TWD jest niesamowicie charyzmatyczny. Bardzo dobrze odegrana postać, ten szyderczy uśmiech, zagryzanie wargi albo to jak wygina się w niektórych scenach, jakby chciał żeby mu ktoś za przeproszeniem ... :D

Maroo45

Jak widzę jego szyderczy uśmiech to mam ochotę go zabić. Nie mogę się doczekać kiedy Rick zrobi z nim porządek i mam nadzieje że będzie go zabijał przez 3 odcinki.

nowers9

Ja uwielbiam Negana i mam nadzieję,że jak najdłużej będzie żyć. Bez niego serial mega straci.

nowers9

Dokładnie. Gnida powinna zostać rozdeptana.
Podobny los powinien spotkać scenarzystów, którzy skierowali ekipę Ricka potulnie w jego łapska.

Maroo45

Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami!

Maroo45

Ktoś potwierdzi, że grał w Walking Dead w 2010 roku?

Maroo45

Zgadzam się niesamowicie zagrał Negana. Choć z czarnych charakterów bardziej wolałem Simona. Ten z tą swoją mimiką i zachowaniem to dopiero był gość. Prawdziwy lizus przy silniejszych i despota wobec słabszych. Przekonał mnie :)

Darq85

Dla mnie w TWD mistrz...zagrał super...poza tym najlepszy ziom Daryla na planie

riwiera_turecka

Warto porównać że grał podobną rolę pare lat wcześniej w Watchers grał postać o ksywce komediant. Też kawał drania z uśmiechem na twarzy.

Maroo45

Na pewno najbardziej charyzmatyczny, chociaż pod względem badassowości to Alpha jest bezkonkurencyjna.

Maroo45

Dokładnie. Rewelacyjnie zagrana postać. Wzbudza skrajne emocje, ale ostatecznie nie da się go nie lubić :)

Andrzo

Neagan nie jest taki jednoznacznie zły, owszem zabił trochę osób ale dla tych którzy się go słuchali chciał stabilności. Rick jakby nie było pierwszy go zaatakował i wybił mu całą bazę i za to spotkały go konsekwencje. Jest to ciekawa postać równie ciekawa postać co Carol która też pod maską niewinnej kobiety skrywa niezłego rzeźnika.

Maroo45

Postać z bardzo mocnym i okrutnym wejściem - po tym odcinku przestałem oglądać serial na 2 lata. Złożona, w trakcie serialu ulega metamorfozie przynajmniej dwa razy (przede mna ostatni sezon). Sam mówi, że robił to co musiał by przetrwać. Wbrew pozorom chce utrzymać innych ludzi przy życiu. Popełnia też sporo błędów - np. zbyt szybkie reagowanie na potencjalne zdrady, więc i się czasem myli. Być może boi się pokazać słabość - jego organizacja przypomina mafię. Jako postać RPG miałby sporo stastyk 10/10 (siła, charyzma, szczęście) :D

Gra Jeffreya jest genialna, nie da się obok wykreowanej przez niego postaci przejść obojętnie. Wraz z serialem u mnie pojawiały się emocje od nienawiści po podziw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones