Jena Malone

Jena Laine Malone

7,6
12 285 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jena Malone

Jakie filmy według was są warte obejrzenia właśnie z Jeną Malone? Zamierzam sie za nią "wziąść" i obejrzeć kilka filmów w których grałą. Oglądałam ją w Dumie i Uprzedzenie oraz Donnie Darko gdzie bardzo mi sie podobala... :)

Michasia_2

B. Polecam
http://wszystko.za.zycie.filmweb.pl

co prawda nie zagrała tam za dużo, ale za to film warty polecenia

Michasia_2

Ministranci. Ale nie dla niej, ja nie mogłam tam na nią patrzeć.Po prostu obejrzyj, bardzo fajny i smutny film.

towanda_filmweb

"Księga gwiazd"-rewelacyjny. "Życie jak dom"- super choć nie grała głównej roli. "Odmienne stany moralności". "Wszystko za życie" film cudowny chć wiele osób odbiera go różnie. Jedno jest pewne. Filmy, w których gra nie są nudne. Coć wnoszą. Słyszałam jeszcze dobre opinie o filmie "Five star day" jest on na mojej liście do oglądnięcia ale ciężko go znaleźć nawet z angielskim lektorem.

Lid34

"Wszyscy święci"- to jedyny film z Jeną Malone, który oglądałam <3 Podobał mi się:) mimo tego, zamierzam dalej zapoznać się z filmografią aktorki :)

Dark44

"Odmienne stany moralności". Niedawno skończyłem oglądać i jest naprawdę dobry. Poza tym oczywiście Donnie Darko ;)

Michasia_2

Polećcie, proszę, film, w którym gra bardziej sympatyczną postać i nie jest irytująca jak Lydia w DiU, o roli w Stepmom nie wspominając.

Michasia_2

Jako mała dziewczynka zagrała w "Contact" Roberta Zemeckisa.

mondokane_2

"Bękart z Caroliny"

Michasia_2

Donnie Darko

Michasia_2

Świetna jest w mini-serialu "Hatfields & McCoys: Wojna klanów".

Michasia_2

"Saved"

Michasia_2

Lepiej się "wziąć".

Michasia_2

Donnie Darko, Kontakt, Wszystko za życie.

Michasia_2

Igrzyska Śmierci

Michasia_2

Mamuśka

Michasia_2

Ministranci, Mamuśka, Wszyscy Święci - POZYCJE OBOWIĄZKOWE :D

Michasia_2

Sucker Punch :)

Michasia_2

Wczoraj widzialam 'Neon demon' gdzie zagrala calkiem ciekawa role - ten film zwrocil moja uwage na ta aktorke bo wczesniej jakos nie kojarzylam jej a widzialam kilka filmow z jej udzialem. Film nie jest latwy ani 'przyjemny' specyficzne kino lamiace tabu, odwazne. Na pewno nie dla kazdego ale jesli lubisz ta aktorke warto zwrocic uwage na Neon demon.

użytkownik usunięty
paczi88

Co ona odwaliła w Neon Demon... Nie wiem jak Refn ją na to namówił.

Niestety pewnych scen nie da sie 'odzobaczyc' :)

paczi88

cale szczescie!

Michasia_2

W serii "Igrzyska śmierci" gra chyba najciekawszą postać

Michasia_2

Lovesong - przy okazji filmu można się też zapoznać z jej twórczością muzyczną - Jana Malone & The Shoe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones