Jeremy Irons

Jeremy John Irons

8,1
40 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Irons

jednak wiem, że stać go nawet na jeszcze więcej.

Nexov

Świetnie pasuje do tej roli, serial obejrzałam głównie ze względu na niego.

dianoxdt

wg mnie jedna z gorszych kreacji w serialu. gra papieża który nie wie co robić, zagubionego.
czytałem książkę gdzie papież był intryantem pełną gębą przepełnionym perfidią, bezwględnym tyranem i manipulatorem- tak powinna zostac wykreowana postac w serialu; w końcu to głowna postac. do takiej roli bardziej pasowałby mi ktoś w stylu James Gandolfini/ Tony Soprano

MicL

Ale ten serial nie został nakręcony na podstawie książki. Tytuły są takie same, no bo jak najłatwiej nazwać serial o Rodznie Borgiów?

Katherine_Company

Właśnie, to należy podkreślić.

Film ten NIE jest adaptacją książki.

J.I. Jak zwykle genialny <3

MicL

A mi wlasnie podoba sie to jego "zagubienie" i taka pozorna nieporadnosc - to, ze nie jest typowym intrygantem, knujacym bez przerwy, co by tu jeszcze ugrac. Moim zdaniem Irons genialnie zagral papieza, ktoremu intrygi wychodza zupelnie naturalnie, od niechcenia, dlatego, ze cos trzeba zrobic, a intryga jest tak samo dobra, jak wszystko inne, papieza, ktory skrupuly ma tylko wobec wlasnej rodziny (pod warunkiem, ze nie koliduje to z jego interesami). Jest uroczo zaklamany w tym filmie - swietna rola!

Yria

'to jego "zagubienie" i taka pozorna nieporadność' - ja bym faktycznie powiedziała, że pozorna nieporadność; chociażby ta scena z królem Francji i habitem - cicho i pokornie, a facet ląduje tak, jak Rodrygo chce

MicL

Ten serialowy Borgia, jest że tak powiem, bardziej "historyczny". W książce (która NIE JEST podstawą serialu) został przedstawiony bardzo niekorzystnie, i niezgodnie z prawdą. To trochę tak, jakby wiedzę o kardynale Richelieu czerpać z "Trzech muszkieterów". Historycy oczyścili Borgię z wielu stawianych w książce zarzutów i dość dobrze oceniają rządy twardej ręki w Watykanie. (co i tak nie zmienia faktu, że prywatnie był zwykłą szują)

dianoxdt

Ja też oglądam ten serial ze względu na niego. Idealnie pasuje do tej roli. Genialny aktor.

użytkownik usunięty
Earendil5

Gdy usłyszałam że Jeremy Irons będzie grał w tym serialu to od razu wiedziałam że będę go oglądać kocham tego aktora....
A w serialu to właśnie on jest moim ulubieńcem ogólnie serial jest bardzo bardzo fajny i ciekawy.....

Zgadzam się, fenomenalnie gra Rodriga :) W ogóle serial też jest genialny, czekam z niecierpliwością na 2 sezon.

Nexov

Odcinek w którym zakopuje ciało Juana jest po prostu fenomenalny. Genialnie gra przez wszystkie odcinki jednak w tym przeszedł samego siebie. Dla mnie mistrzostwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones