Jeremy Irons

Jeremy John Irons

8,1
40 834 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Irons

uwielbiam go :)

użytkownik usunięty

przyjemny dla oka, i jego wspaniała gra - facet jest jak wino, im starszy tym lepszy :)

całkowicie się z Tobą zgadzam, muszę jeszcze dodać że ma cudowny głos ;)

użytkownik usunięty
Audrina

Moim zdaniem aktor wszech czasów. Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś narzekał na jego grę. A to co zrobił w "Kafce"... nie-by-wa-łe!

bardzo przystojny
najbardziej mnie urzekł w "Ukrytych pragnieniach"

użytkownik usunięty
lays19_91

Oglądałam ostatnio "Elżbietę I" i nie mogłam oderwać oczu od Jeremy'ego Ironsa na ekranie. Hrabia jaki był każdy kto oglądał film mógł się przekonać sam (ten jego cięty dowcip!), ale Mr. Irons wydał mi się w tym filmie niesamowicie pociągający i seksowny. W moim odczuciu Jeremy Irons ukradł show, skądinąd świetnej jako Elżbieta, Helen Mirren.

Tak w Elżbiecie I po prostu był mega seksowny ;] Ma wspaniały głos, świetnie wciela się w swoje postacie, pociąga przy tym na maxa... A jaki ma tors ooo wiele aktorów w tym wieku może mu pozazdrościć xdd Uwielbiam go, a w Nierozłacznych odwalił kawał dobrej robaty jak w każdym filme ;]

użytkownik usunięty
Hamlet

No właśnie, ten jego głos... Poza tym on ma w sobie coś takiego, że choćby grał najspokojniejszego człowieka pod słońcem to w jego oczach zawsze coś się czai ;) I masz rację, jest świetny w każdym filmie. Czekałam na "Upiora w operze" z Jeremym, ale niestety projekt anulowano. Szkoda.

Całowałabym ziemię po której stąpa gdy by tylko dał mi szansę. Jest cudownym aktorem ma wspaniałą prezencję i tak jak piszecie, jego głos ruszy każdą kobietę.
Po raz kolejny wczoraj wieczorem obejrzałam "Lolitę" i cały czas jestem pod wrażeniem jego gry aktorskiej. Zawsze mi go mało.

PEACE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones