Jerzy Duszyński

8,0
8 463 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Duszyński

Uwielbiam go za tą rolę (oglądam bardzo często ten fragment Co mi zrobisz...), chętnie teraz poznam również inne gdy znajdę czas by obejrzeć "Zakazane Piosenki" i "Hydrozagadkę".

HEATH

I ja ten moment w filmie moge oglądać bez końca (mój ulubiony) - mistrzostwo świata

HEATH

Role w "Skarbie" i "Zakazanych piosenkach" wbijają sie w pamieć szczególnie dla mnie gdyż jestem Warszawiakiem
A wszedlem na te strone bo przedchwilą oglądałem go w ostatniej roli życia "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" - niezly numer

HEATH

Tekst "niech mnie oni moja kochana w dupę pocałują" rozwala mnie za każdym razem. Sam bym z przyjemnością go wypowiedział - nie tylko handlowcom itp. mądralom, ale i wielu ludzi w tym kraju, ale to już poza tematem. Fakt pozostaje faktem, że fragmenty z Kaziem to jedne z lepszych w tym filmie, co nie zmienia faktu, że sam film to majstersztyk ( oglądałem go wieeele razy i jeszcze wieeele razy obejrzę, gdzie się tylko da).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones