Jerzy Nasierowski

6,4
735 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Nasierowski

Czy wiecie moze w ktorym momencie filmu wystapil Nasierowski? Ogladalem ten film milion razy i nigdzie go nie zauwazylem...

Pozdrawiam!

unitaz

To faktycznie dziwne zważywszy że jest prawie cały czas na ekranie .

Slawek_M_6

Siemka, to podaj momenty albo imie bohatera ktorego tam gral ;) Pozdr!

unitaz

Gra cały czas partnerując Poli Raksie -nie zamierzam oglądać po raz drugi żeby podać Ci jego imię .

Slawek_M_6

Popatrz na tytul posta - mi chodzi o film Chłopaki nie płaczą. Pola Raksa tam nie gra przeciez! Tak samo nie widzialem tam Pana Jerzego...
Pozdrawiam

unitaz

No fakt nie zwróciłem uwagi na tytuł Twojego postu ,a sam byłem w temacie Błękitnego Pokoju" i się niezmiernie dziwowałem. :) Sorki. :)

Slawek_M_6

Nie ma problemu ;) Milego dnia :)

unitaz

Też długo się nad tym zastanawiałem, oglądałem film klatka po klatce... Ale w końcu się udało.
Mniej więcej 65 minuta 45 sekunda - barman lejący drinka Bolcowi, tuż przed tym jak tamten przydybał Kubę Brennera.

mkarcz21

Właśnie puscilem sobie ten moment... i niestety to nie on... Barman to jakis inny gosc, o wiele mlodszy od Jerzego...

unitaz

To na 99% Nasierowski. Ma specyficzną urodę (wygląda na dużo młodszego niż jest), do filmu mógł być też ucharakteryzowany. W każdym razie innej możliwości, gdzie mógł zagrać, nie widzę.

mkarcz21

Chyba ze byly jakies sceny ktore usunieto...

unitaz

Na próżno szukać jego postaci w filmach, podanych w jego filmografii.
Bo tak naprawdę on nigdy nie grał, jedynie się pojawiał.
I pojawił się w bardzo wielu produkcjach.
Na przykład "zagrał" w Stawce większej niż życie, w odcinku 17-tym pod tytułem: "Spotkanie".
Pojawia się tam jako polski kapitan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones