Jerzy Zelnik

7,0
13 271 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Zelnik
HRA

Tylko ten bzik PiSowski...

jan_niezbedny0

nie bzik, a naturalny dla katolika rozsądek.

Pozdrawiam serdecznie

HRA

PiS i Rydzyk to cwaniactwo i kalkulacja jeszcze gorsze niż u innych partii i wyjątkowe nawet w polskich warunkach.
Zresztą nawet się z tym nie kryją.

Gratuluję definicji "rozsądku" i pozdrawiam :)

jan_niezbedny0

Ojciec Tadeusz to kwintesencja rozsądku i przyzwoitości co jest oczywistą oczywistością i o czym każdy pobożny katolik dobrze wie
Proszę nie hejtować bez sensu na naszym poważnym portalu.
Pozdrawiam serdecznie

HRA

Proszę choć w pewnym stopniu wypowiadać się poważnie :)

jan_niezbedny0

Nie śmiałbym w żadnym stopniu żartować z mojego ulubionego Redemptorysty.

HRA

Aha...

HRA

PS. A polityki i rządzenia państwem nie powinno się zaczynać od hałaśliwego wyznawania wiary, bądź jej braku (bo guzik to kogo obchodzi - to prywatna sfera każdego człowieka) i wszystko poprzez to ustawiać (tym bardziej, jeśli się nie ma i nigdy nie miało programu - jak to jest w przypadku PiS).

Bo potem wygląda to tak jak u nas - zamiast dbać o interes państwa i obywateli jest włażenie ich kosztem w tyłek episkopatowi i spełnianie wszystkich, nawet najbardziej kuriozalnych zachcianek biskupów.

jan_niezbedny0

Politykę należy zaczynać od wyznania wiary, modlitwy i kopnięcia w zadek wszystkich ateistów.To jedyna słuszna droga.
Martwię się o ciebie Jasiu.

HRA

"Politykę należy zaczynać od wyznania wiary, modlitwy i kopnięcia w zadek wszystkich ateistów."

Własnie dlatego należy was trzymać jak najdalej od władzy (od polityki się nie da - bo niby każdemu wolno do niej leźć).


"Martwię się o ciebie Jasiu."

Zupełnie niepotrzebnie ojcze-redaktorze. Nie jestem ani z rodziny ateistów, którym tak po katolicku dobrze życzysz, ani też zdemenciałą, skołowaną przez was staruszką, od jakich wyciągacie emerytury i jakich najbardziej powinno być ci żal, gdybyś miał cokolwiek wspólnego z chrześcijaństwem. Tym prawdziwym, a nie udawanym jak u chytrego przebierańca z Torunia & spółki :)

Pozdrawiam.

jan_niezbedny0

'Was' ? Chodzi ci o mnie i moją kotkę czy masz na myśli jakieś inne Boże stworzenia.

Pozdrawiam serdecznie

HRA

Nie ma sprawy - możesz być ty i twoja kotka.

HRA

Koleś albo koleśkówka was trolluje tym postem i tyle, świadczy o tym: "Ojciec Tadeusz to kwintesencja rozsądku i przyzwoitości co jest oczywistą oczywistością".

WTTW_FILM

Znakomicie Pan rozgryzł tego nikczemnego trolla, Niezbędnego Jana.

Pozdrawiam serdecznie pełen podziwu.

HRA

Ale koleżko nie chcę cię urazić ale ty trollujesz :O.

WTTW_FILM

Zaszło horrendalne nieporozumienie. Nie mam z Szanownym Panem nic wspólnego.

Pozdrawiam serdecznie.

HRA

Ja do pana nic nie mam, wchodzę, paczę i piszę co myślę również pozdrawiam.

HRA

nie karmic moherka wroc trolla

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

Zelnik to świnia! Kapował na kolegów - teraz kundli się na TVP Info z PiS-dzielcami. Chyba choruje na jakąś posadę w Ministerstwie Kultury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones