Jerzy Zelnik

7,0
13 220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Zelnik

kiedy był na spotkaniu w Kaliszu.Byłem pod ogromnym wrażeniem erudycji,takiej życiowej mądrości i ogromnej kultury osobistej Pana Zelnika .Nawet jak na aktora miał w sobie ogromną kulturę osobistą i szacunek dla drugiego człowieka,co obecnie naprawdę rzadko się spotyka.Do tego widać,co co także jest teraz rzadkością prawdziwą miłość do Polski i patriotyzm,nie ten patriotyzm z akademii ku czci ,a la orzeł z czekolady,ale miłość do kraju opartej na wiedzy i mądrość.Dla mnie bezwzględna 10 i duży +.

thanau

Ja także miałam to szczęście spotkać pana Jerzego - w Poznaniu podczas koncertu z okazji Święta Niepodległości. Czytał różne piękne teksty patriotyczne (mam nawet do dzisiaj program) i czasami miałam słuszne wrażenie, że od jego mocnego, głębokiego głosu drżą mury Auli UAM. Wspaniały człowiek.

thanau

Też miałem przyjemność zamienić kilka słów. Minęło 25 lat, do dzisiaj pamiętam. Facet z żelaznymi zasadami. Nie płynie z prądem. Podziwiam!

velve

Z prądem nie płynie, ale z bredniami smoleńskimi na pewno.

thanau

Z tym, że jeśli patriotyzmem ma być popieranie krętacza, intryganta i karierowicza w jego dążeniu po trupach do władzy, to musisz chyba sięgnąć po słownik.

Kultury i wykształcenia p. Zelnikowi nie odmawiając.

jan_niezbedny0


do jan niezbędny.Podobno głupi nigdy mądrego nie posłucha. Ciebie to szczególnie dotyczy. Takiego głupka jak ty dawno nie spotkałam...

Vivianna84

A ja sądzę, że ty biedactwo przez całe życie spotykasz samych głupków i to oni cię na swoje podobieństwo ukształtowali.

jan_niezbedny0

A jakąż to karierę Kaczyński zrobił ? Tu akurat obecny "prezydent europy" gra pierwsze skrzypce karierowiczowstwa. Czasami mam wrażenie, że Wy w ogóle nie wiecie co piszecie.

raffaello_od_ferrero

"A jakąż to karierę Kaczyński zrobił?"


Chyba jaja sobie robisz... :)

PS. I jacy "Wy"? Ja żadnej grupy nie reprezentuję, sam za siebie się wypowiadam.

jan_niezbedny0

No więc "Ty".

thanau

Mam nadzieje że go też spotkam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones