Jerzy Zelnik

7,0
13 271 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Zelnik

W wyborach Prezydenckich 2010 był w komitecie honorowym pana Dr. Jarosława
Aleksandra Kaczyńskiego prezesa Prawa i Sprawiedliwości człowieka którego nie cierpię
więc pana Jerzego Zelnika też zacząłem średnio lubić :(

patryk_B

Cóż, też mnie to u niego zirytowało.Ale każdy ma prawo do poglądów swych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bondman

jak by był w komitecie Tuska to by Cię nie zitytowało?

patryk_B

A kogo miał poprzeć ? Bula ? To przecież domena takich "talentów" jak Karolak itp.

Jordan66

Ja trochę pobawie się w nowego Janusza Korwina -Mikke i powiem swoją krótką opinie o ludziach,którzy popierają PIS.Dzielą się oni na

-PISowców-Ludzi , którzy popierają Pis ze strony na sam program i wizje partii i z powodu tego że są głęboko wierzący.Nie są oni jednak agresywni jak wielu ludzi z tej partii.Znam kilka takich osób i mimo iż mają inne poglądy polityczne niż ja nie mogę powiedzieć że są to ludzie, których uważam za osoby nie-inteligentne czy agresywne.Są to ludzie bardzo mili i inteligentni i szanują poglądy innych.

-PISuary :Niestety dużo ich w tej partii.Ludzie żyjący nienawiścią do innych , mają bzika na punkcie spisków,rosyjskich agentów,Ubeków itp.Nie szanują poglądów innych ludzi.Straszne

Całe szczęście znam więcej Pisowców niż Pisuarów.Pan Jerzy Zelnik też wygląda mi na osobę,która należy też do tej pierwszej grupy ;-)

Bondman

Hej Bond, a jak nazwiesz wyborców PO, SLD czy PSL ? Czy oni też mają swoje dwie grupy ? Czy tylko PiS się tak dzieli, a reszta to model, młody, wykształcony, duże miasto, bogaty i zaradny z centrum miasta co ? Jak to jest ? Hmmmm :)

Cobra_Choke

Powiem tak. W każdej partii znajdują się różni ludzie ale chciałem swoją krótką opinią tylko podkreślić że nie każdy człowiek w naszym kraju, który popiera Pis to wredny i psychicznie chory Pisuar.Choć Pis jest niewątpliwie partią w której znajdują się ludzie,których posłałbym na badanie psychiatryczne !!!!!.Wtedy wpadłem na pomysł takiej małej wypowiedzi na temat tych ludzi.Muszę chyba zresztą napisać to do jakiejś gazety ;-).Nowy Korwin rośnie !!!!!!

Bondman

A jak nazwiesz wyborców PO + polityków tej partii ? Co czujesz słuchając Niesiołowskiego ? Co czujesz słuchając kiedyś Palikota, który był w tej partii ? Kłamcę Donalda Tuska i jego pryszczatych fanów, którzy nie mają pojęcia w ogóle o polityce i swojej historii i kraju. Nie szanują własnej tradycji i śmieją się z kościoła czy nawet radia Maryja. Ani razu nie słuchali, ale każą je zamknąć bo szerzy nienawiść :) jakby mieli wskazać gdzie PiS sieje nienawiść i tak dalej to by nie potrafili bo ci ludzie potrafią tylko wskazać to co im każe Michnik i Walter, albo śmieć Urban. I kogo tu powinno się wysłać do psychiatryka ?

Cobra_Choke

Nie gadaj że Premier Tusk nie zna się na polityce.Jako bardzo młody student walczył w "Solidarności".Ludzie z PO
nie śmieją się z kościoła a z radia Maryja można tylko śmiać się lub płakać to radio nienawiści pełne antysemickich wypowiedzi (choć pewnie też nie wszyscy jego słuchacze to PISuary).Poza tym nie trzeba wskazywać że PIS sieje nienawiść to widać na pierwszy rzut oka.Zresztą nie gadajmy o polityce bo na Filmwebie mówi się o filmach
.Skończmy tą całą dyskusje.Ja już swoje powiedziałem.

Bondman

Wiesz co zrobił Twój kochany Donald do spółki ze zdrajcą Wałęsą ps. BOLEK w 1992 roku ? Obalił rząd Jana Olszewskiego po to by prawda, na którą wszyscy czekali nie ujrzała światła dziennego. Ochronili byłych SBeków i innych agentów i zdrajców Polski. Jakie były tego skutki ? Mamy dzisiaj taką Polskę jaką mamy czyli dziką, stworzoną przez przestępców dla przestępców, złodziei i innych oszustów do spółki z całym post PRLowkskim wymiarem sprawiedliwości więc daruj sobie te pieśni chwalebne o Donaldzie ok ? Poza tym ... jesteś durniem, który nigdy nawet nie zajrzał do takiej gazety jak Nasz Dziennik czy nie słyszał żadnej audycji w Radiu Maryja więc nie kompromituj się więcej, że to radio siejące jakąś nienawiść czy też o zgrozo siejące antysemityzm. Jeśli już porusza się sprawy żydowskie to tylko wtedy kiedym mówi się o Stalinowskich zbrodniarzach lub sbeckich gównojadach, którzy mordowali Polaków na potęgę po wojnie, przez cały okres żelaznej kurtyny. Dokształć się najpierw, a potem obrażaj ludzi bo od samego POczątku władania tej śmiesznej partii, nienawiść do kościoła, patriotyzmu, radia M wzrosła o 100 %, a inne łajzy typu Walter czy Michnik systematycznie do dzisiaj podkładają pod to swoje cegiełki w swoich szmatławych mediach więc spasuj z tematem. Poza tym ciekawe określenie PiSuary ... to Donal i jego POlityka miłości zapewne wykreowała takie słowa w wielu tępych młodych głowach.

Cobra_Choke

Zmiażdżyłeś go merytorycznie. Brawo! Szkoda tylko, że takich ludzi jak on jest bardzo dużo. Ludzi, którym wmówiono, że patriotyzm jest zły i rasistowski. Dla mnie to szczyt chamstwa rozkradając własny kraj kosztem milionów nic nie wiedzących obywateli. I pomyśleć tylko, że to ci sami ludzie rządzą teraz co w PZPR i młodzieżówkach.

Tom_Foss

Jeżeli jestem już (jak to sądzi kolega Foss i Cobra) durniem, jak uważacie to wole już być nim niż jakimś psychicznym człowiekiem żyjącym nienawiścią jak ty kolego COBRA.
A skąd oboje (kolega COBRA i kolega TOM) wiecie że Wałęsa był agentem ???
I kiedy wypowiadam się tutaj że patriotyzm to rzecz zła i rasistowska ??? .

Bondman

Nawet jeżeli nie był, to wielu ludzi zawiódł, bo wielu oczekiwało, że po wielu latach upokorzeń i prześladowania przez rząd PRL "Wałęsa i jego kumple" rozprawia się z ludźmi z PRL związanymi jak to miało miejsce w Rumunii czy Czechosłowacji. Zamiast tego był okrągły stół i Magdalenka a Wałęsie nagle się odmieniło i obniżył ton wypowiedzi. Coś tu było nie tak hmm? Nawet jeżeli nie był agentem myślę, że nie był samodzielny tylko sterowano nim, jednym słowem był kukiełką ludzi, którzy byli związani z PRL.

Lustracja wszystko by wyjaśniła.

Tom_Foss

Może i zawiódł gdyż Wałęsa nie nadawał się na prezydenta ale jest to człowiek zasłużony dla naszego kraju.Mimo iż nie jest to człowiek idealny (uznaje że on też z charakteru przypomina Kaczorów bo również tkwi w nim nienawiść do ludzi o innych poglądach ale i tak należy mu się szacunek.
A teraz odpowiedźcie mi kiedy napisał że patriotyzm to rzecz zła i rasistowska ???
Odpowiadajcie i koniec przedstawienia.

Bondman

Bezpośrednio tego nie napisałeś, ale można wyczytać z kontekstu. Nie różnisz się też od "PISuarów", bo również jesteś tubą propagandową tylko PO(czy innej partii).Dla mnie tzw."pisuary" jak i wrzeszczący na nich PO-wcy (Niesiołowski, kiedyś Palikot, Nowak itd) są tym samym przesiąkniętym nienawiścią "ciemnym ludem". Na przykład taki Niesioł jak się porządnie nie wku*wi i nie powyzywa na ludzi z PISu to nie jest sobą. Wzajemne wyzywanie do niczego nie prowadzi.
Wiesz co dla mnie jest największym idiotyzmem w tym wszystkim? To, że jeżeli kogoś rzeczywiście się pokona w dyskusji to jest się wyzywanym od Pisowców itd. co zupełnie może mijać się z prawdą. Można to zaobserwować bardzo często w dyskusjach np. w programach publicystycznych czy na forach internetowych.

Bondman

Bondman stosujesz podwójne standardy. Tacy ludzie jak Kaczyńscy, Walentynowicz, Gwiazda mielil wiekie zasługi dla Solidarności. Zresztą po tej stronie nie jest takich osób mniej niz po drugiej, a może więcej.
Mam pytanie czy Ty w ogóle oglądasz TV Trwam, że w taki sposób się o niej wypowiadasz?
Na temat Wałęsy powstała ksiązka o jego działalnosci agenturalnej w latach 70-tych. Nikt nie obalił tych argumentów. Wałęsa zabrał, jak był prezydentem, teczkę TW Bolka, wróciła bez połowy materiałow. Takich danym nikt nie zaprzecza. Jedynie krzyczą, że nie należy badać życia tak zasłużonego Polaka. Niech napiszą książkę, w której , z której będzie coś innego wynikalo,a nie jadą kampanię nienawiści do autorów, że ośmielili się napisać książkę na ten temat.

bulls2010

Nienawiścią żyją ci ludzie tacy jak Kaczory,Walentynowicz Gwiazda itp.
A ci ludzie nicby nie zrobili bez odwagi Wałęsy i Mazowieckiego
Ś.P Walentynowicz powinna dziękować Wałęsie za to że zbuntował się przeciwko temu że wywalili ją z pracy a
nie oskarżać o współprace.Poza tym z kąd wiesz że Wałęsa jako prezydent zabrał swą teczke.Mógł
podpisać jakiś papier myśląc że jest to ZUPEŁNIE co innego.Nie oglądam TV TRWAM gdyż jestem ateistą
i niecierpie ojca Tadeusza i tych chorych moherów.Wystarczy jednak spojrzeć w tv i co mówią te proste
staruszki kochające Rydzyka.Dobrze iż nie ma już rządów Pisu,Lpr i Samoobrny a u władzy jest Donald Tusk
i Bronisław Komorowski:Ludzie otwarci na innych i pozbawieni nienawiści (w każdym razie nie tak jak grupa wielkiego, małego Kaczora).Choćmy znów do wyborów i znów niech zwycięży pokój i równość wśród wszystkich ludzi.

Bondman

polecam coś poczytać na temat, na który się wypowiadasz. Walentynowicz dołączyła do państwa Gwiazdów do Wolnych Związków Zawodowych na Wybrzeżu, pod koniec lat 70-tych. WZZ założyli Gwiazdowie, Walęsa dużo później i w zasadzie był bardzo luźno z nimi związany. ogólnie mu nie ufali, nie miał najlepszej opinii u nich. To oni tworzyli opozycje. Wałęsa nie był wtedy też związany z zadną inną grupą opozycyjną> Natomiast aktywnie w WZZ działał obecny, bodajże marszałek Senatu z PO, a wcześniej z PIS, Bogdan Boruszewicz.

Wałesa nic nie miał człowieku w sprawie zowlnienia Walentynowicz. Najpierw ją wyrzucono, a ze była bardzo znana z bardzo dobrej pracy, z Grudnia 1970, z działalnośc w WZZ, to zaloga stanęła za nią i zaczął się trajk. wtedy w ogóle wałęsy nie było. Miał sie pojawić później, ale takze go nie było. Strajk prawie się rozleciał, ale walentynowicz z kilkoma osobami zwróciła robotników, którzy chcieli zrezygnować i wychodzili juz z zakładu. Dopiero później pojawił się Walęsa. A więc dość długa droga zanim on czynnie się w to wlączył. tak więc pani Walentynowicz nie ma nic do oddania walęsie w tej sprawie, wręcz odwrotnie. Jej dzialalność i postawa były iskrą do wybuchu strajku, oraz jego utrzymania w pierwszych dniach

To, ze Wałesa zabrał teczkę Bolka jest pewne-sa na to dokumenty- kazda tego typu czynność zgodnie z prawem administracyjnym musi być odnotowana na piśmie, wydano prezydentowi Walęsie teczkę, są podpisy, są świadkowie, są dokunmenty na to.

NIe ogladasz to jednak powinieneś zachować trochę rezerwy w ocenianiu. Mówisz, ze są pozbaiweni nienawisci, a sam wypowiadasz sie w ten sposób, "nienawidze" to Twoje slowa, jak to nazwiesz. Podobnie wypowiedzi o kaczorach. tTo jest właśnie język nienawiści. Podobnie prezydent i premier mieli sporo wypowiedzi lekcewazacych drugą stronę sporu politycznego, a czasami wręcz ją obrażających. jak dotąd też to zginął polityk PIS pan Rosiak, a druga osoba była cięzko ranna. Sprawcą był były członek PO

Pokój, dobro, równość piękne hasła tylko jak to ma sie do rzeczywistości Polski pod tymi rządami, powiem delikatnie, ze bardzo srednio

bulls2010

Co za bzdury ludzie tu wypisujecie, wypieprzać na salon24 a nie tu porąbaną politykę uprawiać, co za ludzie, wszędzie ta polityka nawet na portalu o filmach nie ma spokoju od tego g... Mnie to w ogóle nie obchodzi kto, kogo i jak, bo to ocenią potomni a nie ludzie obecnie żyjący. Nie wierzycie? vide pogrzeb Piłsudskiego na Wawelu, który wywołał ogromne poruszenie i oburzenie na prawicy zwłaszcza endeckiej a dziś o tym w ogóle nie pamiętają i Piłsudski to niemal Bóg choć on zawsze mówił, że jest prawdziwa lewica i prawicowców zwłaszcza endecji nie znosi...hehhehe oto ironia historii człowiek, który walczył z prawicą jest przez nią wielbiony. Acha tak na marginesie morderca Rosiaka nie był członkiem PO nie ma na to żadnych dowodów poza wypowiedzią "Prezesa", którą wszyscy podchwycili i powtarzają jak mantrę...

Bondman

Bondman aż mi smutno czytać to co wypisujesz. PO partia miłości i pokoju? Boki zrywać! Poczytaj wypowiedzi Niesiołowskiego i innych pół-inteligentów z tej partii. Przecież to najwięksi oszuści jakich Polska widziała. Nie twierdzę, że Kaczyński jest święty, bo też ma odpały, ale to co wypisujesz to jest czysta PO-wska demagogia. W ten sposób oni chcą zdobywać głosy - nie programem ale walką z PIS-em gdyby nie nieudolne rządy koalicji słynnej to PO nie doszłoby do władzy. Pooglądaj proszę na YT jak Bartoszewski i inne "autorytety moralne" się zachowują przecież to jakieś frustrackie ugrupowanie. (nie mówiąc już o tym, że Bartoszewski to oszust i zwykły aparatczyk).

Jak dla mnie Walentynowicz ma większe zasługi niż Wałęsa, a dla czysto politycznych celów (rezultatów okrągłego stołu i spotkania w Magdalence) jej rola została pomniejszona o 100% na korzyść Lech W. To Walentynowicz była motorem tych wydarzeń.

Tom_Foss

Przyznaje nie cierpie Kaczorów (szczególnie Jarosława, choć Lech też bez względu na to jak skończył swą prezydenture, wybitnym politykiem NIGDY nie był i NIGDY nie będzie.).Ale jestem pewien że napewno nie ma we mnie tej nienawiści co jest wśród wielu ludzi z PISu.Jakby jakiś psychopata odstrzelił kogoś z PO.Wątpiłbym czy pan Kaczyński złożył by kwiaty na miejscu tragedii (jak to zrobili Tusk,Komorowski i Schetyna co dowodzi tylko iż PO nie jest partią nienawiści).A co do pana Niesiołowskiego to ma on swój specyficzny styl wyrażania poglądów politycznych ale nie nazwałbym go kimś żyjącym nienawiścią.Pamiętam że na swój sposób przyjaźnił z Posłem Putrą.

Chciałem jeszcze dodać słowo na temat Kaczora:
Kaczyński sam pracuje na to że wiele osób go niecierpi.W czasie kampani prubował wykorzystać swój talent aktorski z "O dwóch takich co ukradli księżyc" i udawać kogoś kto z niegrzecznego chłopca złagodniał.Powiedział jako kandydat na prezydenta żeby głosowali na tego kandydata na jakiego wyborcy uważają za stosowne "Głosujcie na kogo chcecie, czy na Jarka czy na Bronka.Prosze was tylko o jedno: idźcie na wybory" wołał do tłumów.Gdy wyborcy wybrali (całe szczęście) Komorowskiego krzyczał iż Komorowski został wybrany na prezydenta przez pomyłke.To świadczy o agresji jaka jest w tym człowieku.

Nie mówie że w Po są "sami święci".Jak wcześniej pisałem w każdej partii są ludzie lepsi i gorsi.
Nie uważam się za wielkiego znawce historii ale jeśli chodzi o Wałęse uznaje iż mogli by odczepić się od tego człowieka na stare lata.

Bondman

Wiem, że to co teraz powiem może kogoś o zawroty głowy przyprawić, ale czy Stalin gdyby żył też na stare lata by mógł zostać zostawiony? Porównanie może nie jest trafione ale wg. mnie i to jest istota porównania Dopóki ktoś odpowiedzialny za czyny swe, jeżeli były złe żyje, dopóty powinien ponieść konsekwencje lub chociaż przyznać się do błędu i tutaj bardziej niż Lecha W. mam na myśli Jaruzelskiego i innych zbrodniarzy. Kaczyński bowiem próbował rozliczać starych komuchów, a PO nie widzi problemu. Dlaczego? A dlatego, że samo wyrosło na komuszym gruncie.

Jeszcze raz przepraszam za porównanie ale nic innego do głowy mi nie przychodziło.

Co do Niesiołowskiego to jest on wg. mnie głównym "ujadaczem" PO więc to, że specyficznie wyraża poglądy to jest żałosny argument, bo o każdym tak można powiedzieć.

Co do składania kwiatów przez Bronka itd. to jest zwykły populizm moim zdaniem, co więcej było to wymuszone zachowanie. Może dlatego by odwrócić uwagę od tego, że morderca należał do PO.

Lech Kaczyński wg. mnie idealnym politykiem nie był ale szanuje go za kilka rzeczy, mianowicie:
1) Doprowadził do powstania Muzeum Powstania Warszawskiego co dla mnie jest szczególnie ważne.
2) Dbał o politykę historyczną, tzn. podkreślał niektóre zbrodnie przeciw Polakom, które były zaniedbywane w pamięci naszej i innych narodów nas "otaczających"
3) Bardzo odważnie pomagał Gruzinom i miał jaja aby przeciwstawić się "nietykalnej" Rosji

SZKODA, że dziś już nikt nie pamięta jak wyśmiewano się z "kurdupli" itd. a teraz Sikorski i Bronek cenzurę wprowadzają jak ktoś swoje zdanie wyraża patrz: Sprawa kibiców.

Tom_Foss

Jaruzelski uważam iż był jaki był.Sądze że jeszli chodzi o stan wojenny to prokuratura zrobiła słuszną rzecz że przestała go na stare lata maltretować.Miał on swoje wady jako człowiek.Słyszałem o kilku rzeczach jakich się dopuścił.Z jednej strony jednak nie uważam go za negatywną postać uważam iż jest to człowiek , który może i popełnił kilka błędów w swoim życiu.Nie mam żalu że ma poglądy jakie ma.Jest jednak to też człowiek zasłużony.Walczył z niemcami w czasie wojny.Wycierpiał wiele na syberii.
Uważam że nie wolno poruwnywać go do takich zbrodniarzy jak Hitler,Stalin czy inni.
Przyznaje się iż muzeum PW robi wrażenie więc tu mogę odważyć się o 1 pkt dla nieżyjącego Kaczyńskiego ale i tak nie był to prezydent wszystkich polaków.Najbardziej starał się o to by jego partia wypłyneła na swoim.Komorowski całe szczęście stara się taki nie być.Bardzo podoba mi się iż jako swoich doradców zatrudnił ludzi , którzy nie zawsze mają takie same poglądy polityczne jak on i umie powiedzieć prawde że Lech Kaczyński nie był dobrym prezydentem bez względu na to jak zakończył swą prezydenture.Wystarczy przyjrzeć się sondażom sprzed katastrofy smoleńskiej co polacy sądzili o
Prezydenturze Kaczyńskiego.Całe szczęście polacy już trochę się opamiętali że nie wystarczy zginąć
w katastrofie swojego samolotu żeby być dobrym prezydentem i nadal za najlepszego prezydenta
uważają Aleksandra Kwaśniewskiego.Nie pamiętam , będe szczery zbyt wiele z jego prezydentury
gdyż byłem za młody.Ale z tego co od niego słysze mogę tylko stwierdzić iż jest to człowiek wierny
swoim poglądom ale umiejący rozmawiać o polityce z ludźmi o innych poglądach.Z tego co widziałem
stwierdzam iż rzeczywiście był to raczej dobry prezydent nie mogę tego powiedzieć niestety o następcy Kwaśniewskiego z którego ludzie z PISu , mohery i inne tego typu osoby chcą zrobić
bohatera.Gdy widze jednak sądaże na których prowadzi Kwaśniewski oddycham z ulgą że kraj opamiętuje się od tego wszystkiego.

Bondman

Przepraszam z góry za dygresję, ale widać po twojej ortografii żeś człowiek młody (podobnież jak ja), z czasem jednak przyjdzie doświadczenie.

Do rzeczy.

Uważam, że pobyt Jaruzela na Syberii nie usprawiedliwia jego podłych czynów, co więcej postąpił on tak samo jak Sowieci postępowali ze swoimi więźniami - tak i on nie patyczkował się z górnikami z "Wujka". Problem z Jaruzelskim byłby rozwiązany już 20 lat temu gdyby nie Wałęsa, Mazowiecki, okrągły stół i inne brednie - lud po prostu by go powiesił albo wysłał do paki i dobrze by było.

Co do sondaży myślę, że na ok. 2-3 miesiące przed wyborami powinno się ich zakazać, ponieważ na niektórych ludzi wpływają bardzo mocno, mają siłę opiniotwórczą (a większość głosuje za X to ja też zagłosuje za X).

Co do chwiejącego się na stołku komucha Kwasiora to jest on dla mnie zwykłym PZPR-owcem i wybory wygrał tylko dlatego, że ludzie mieli dość Wałęsy na którym się zawiedli srodze - toteż mu podziękowali.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ludzie którzy powinni dostać po '89 stryczek/dożywocie (niepotrzebne skreślić) nadal są w polityce i co gorsza są "autorytetami moralnymi", których słucha ciemny lud nieinteresujący się polityką i głosuje tylko dlatego żeby mieć "święty spokój", a media dbają o to, żeby niewygodni politycy (np. Korwin-Mikke) byli uważani za "nieodpowiedzialnych, świrniętych ekscentryków". Do takich ludzi ( i to nie jest obraza) mam wrażenie należysz Ty.

Tom_Foss

Ja wolę już prezydenta, który lubi od czasu do czasu wypić.
niż , mówi że chce pomagać bezdomnym a do jednego z nich powiedział
"Spieprzaj dziadu !".Rozumiem iż mógł ten kloszard mówić coś obraźliwego do Kaczora.
Ale uważam iż dobry prezydent powinien być przygotowany na arogancje ze strony ludzi zaniedbanych.To było dla mnie śmieszne (a nawet tragiczne) gdy policja szukała bezdomnego, który (pod wpływem alkoholu) obrażał naszego jaśnie "wielkiego małego przywódce".Sądzę że każdy nas jakby wiódł taki parszywy żywot jak kloszardzi też by czasami chciał wykląć wszystkich polityków od takich i takich ( o politykach piastujący największe urzędy już nie wspominając).
Teraz te głupie PISuary bronią człowieka, który stworzył stronę gdzie strzela się do Komorowskiego a oni starali się dopaść biedaka, który tylko troszkę poklnął na głowę państwa.Całe szczęście wywalczyliśmy sobie dobry lepszy rząd i lepszego prezydenta.

A jeśli chodzi jeszcze o Kwaśniewskiego to o ile wiem PRL mimo iż miał wiele złych stron miał też kilka dobrych

-Pomaganie i kształcenie ubogich ludzi nie umiejących często nawet czytać i pisać
No i z koro znajdujemy się na stronie o filmach to znowu to napisze

" KINO LEPSZE"
"AKTORZY LEPSI"
"ZESPOŁY PIOSENKARSKIE LEPSZE"

Tutaj łezka się w oku kręci z tęsknoty.

Bondman

Kino lepsze - polskie szkoły filmowe wg. mnie zawsze były na wysokim poziomie, a zwłaszcza "stara szkoła"
Aktorzy lepsi - też "starej daty" i z prawdziwego zdarzenia, choć nie wszyscy, dzisiejsi aktorzy to beztalencia - synkowie i córki aktorów związanych z UB i PZPR (np. Mateusz "jedna mina" Damięcki)
Zespoły MUZYCZNE - podobnie jak aktorzy.

Co do "biednego" kloszarda to uważam, że sam sobie zgotował taki los więc niech klepie biedę (o ile rzeczywiście był kloszardem) nikt mu nie kazał pić (99% kloszardów pije), a państwo pozwoliło mu na wykształcenie się. Jak nie chciał być biednym powinien pójść do pracy.

Co do "lepszego rządu i lepszego prezydenta" to i Kaczyński i Komorowski popełniają te same błędy jeżeli chodzi o PR (akcja z "spieprzaj dziadu" i z antykomor.pl), ale ja wole prezydenta, który zna zasady ortografii i potrafi mówić do rzeczy i po Polsku (Komor najwyraźniej nie potrafi ani jednego ani drugiego). Rząd nie jest lepszy co więcej powiedziałbym, że jest do d*py. Zastanowisz się dlaczego nic nie słyszałeś o sukcesach rządów Pis, otóż TVN jako bękart Urbana popiera neosocjalistyczne i neokomunistyczne partie jak PO,SLD i PSL. (nie mówię, że wszyscy ich członkowie to źli ludzie).

Tom_Foss

Każdy z nas popełnia błędy.Dlatego zarówno kloszardzi skrzywdzeni przez los jak i przez siebie samych potrzebują pomocy od władz.

Bondman

Kaczyński myślę był wtedy mocno poddenerwowany dlatego nie wytrzymał. Gorsze rzeczy się zdarzają politykom.

Tom_Foss

To mógł przeprosić (nie przypominam sobie czy przeprosił).
A "małpy w czerwonym" niepamiętacie ;-))???
A sprawy z pilotem ???.
Całe szczęście Tvn 24 (za co je lubie) nie robi z Kaczora nowego Józefa Piłsudskiego i innych tego typu osób.Był to zwyczajny polityk pełniący urząd prezydenta.Skończył jak skończył.Gdyby postawili mu pomnik, było by to śmieszne.Już sam Wawel i tablice wystarczą.

Bondman

TVN 24 to nie jest najlepsza stacja jeżeli chodzi o obiektywizm. Podobnie jak całe ITI (stworzone na "prośbę" Urbana) i Polsat.

Tom_Foss

Tak czy inaczej uważam iż trzeba cenić Premiera Tuska i Prezydenta Komorowskiego za to że odtrącili Pis od władzy.

Bondman

Tutaj przyznam ci rację. Nic poza wyżej wymienionym dla Polski nie zrobili. Amen.

Bondman

Człowieku na jakim ty świecie żyjesz ?! Trochę mniej wyborczych tvnów

Bondman

tak, to będzie ich chyba jedyny sukces

Bondman

jak nie lubisz polityki to mam pytanie po co się wypowiadasz?

Bondman

A oto efekt propagandy p.Donalda :) Ludzie, patrzcie, tak właśnie wygląda to, co uczynił boski Tusk. Ale on przecież nie szerzy nienawiści, skąd, wszystkiemu winien zawszony Kaczor!

Dobra, powyższa dyskusja już zresztą skończona (w której oczywiście zwyciężyli Cobra_Choke i Tom_Foss), ale musiałam coś napisać. ech.

patryk_B

Jakby popierał komora to by było dobrze a do czego doprowadził donek i bronek ? staliśmy się bananową republiką .Precz z komuną!!!!!!!!!!!!!

pizdak

Jesteś przykładem typowego człowieka typu Kurski,Macierewicz czy Kaczyńscy.
-Żyjesz nienawiścią
-Masz bzika na punkcie komuny
Nie mówię że w PO są sami uczciwi.Uważam iż prezydent Komorowski i premier Tusk są pozytywnymi postaciami polskiej polityki
(A na pewno 2 razy lepsze od głównych twarzy PISu).Ci z PISu jakby mogli wprowadzili by w Polsce drugi stan wojenny.PO stara się choć trochę łagodzić sytuacje.Niech pan Jerzy głosuje sobie na kogo chce.Wolny to kraj.Ale nie zgadzam się z jego poglądami.

Bondman

Szkoda tylko, że to politycy m.in. PO nie pozwolili na rozliczenie tych co stan wojenny wprowadzali, a w dodatku to z nimi się umawiali w Magdalence...

użytkownik usunięty
patryk_B

Co ja się tu będę rozpisywał. Każdy kto popiera PiS musi być mniej lub bardziej jebnięty...

Każdy kto bezpodstawnie obraża ludzi, nie mając nawet pojęcia o nich musi być totalnym ignorantem. Życzę więcej pokory.

użytkownik usunięty
Tom_Foss

Czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu- ale ok, wiem, że wyborcy pisu to ludzie o nienachalnej inteligencji, więc napiszę prosto, ale grzecznie: PiS jest partią całkowicie nienormalną, właściwie w każdej kwestii programowej i ideologicznej, tak kuriozalnego tworu politycznego nie ma nigdzie w Europie, a wszystkie partie choć trochę do niego zbliżone otrzymują po kilka procent głosów. Tak długo jak taka partia będzie w Polsce otrzymywać ponad 5%, tak długo ten kraj będzie uznawany (słusznie) za czarną plamę katoprawicowego zacofania na mapie Europy.
Pokory nie życzę, ale rozsądku już jak najbardziej.

Tobie też by się przydał, bo jeszcze nigdy nie spotkałem się z opinią, że prawica = zacofanie. Może w TVN24 i Wybiórczej tak ci napiszą, ale wiedz, że przydałoby się z Twojej strony choć trochę poszukiwania prawdziwych informacji i własnego myślenia. Właśnie widzimy jak wyglądają państwa "nowoczesne i laickie" mają miliony niepracujących imigrantów z Afryki lub Azji, mężczyzn pozamienianych na twory "męsko-podobne" i ujemny przyrost naturalny. Dopóki taka ideologia jak lewicowa, marksistowsko-trockistowska, laicka i temu podobne socjalistyczne twory będą miały większości w europejskich parlamentach, dopóty świat będzie schodził na psy a my będziemy klepać biedę i miliony imigrantów... Przejrzyj na oczy człowieku.
Co do inteligencji wyborców jakiejkolwiek partii i wycieczek w kierunku "oni są przygłupi" - to reprezentujesz poziom typowego człowieka zaślepionego nienawiścią i mającego przerośnięte ego, tudzież mniemanie o sobie...
Założę się, że uważasz się też za "młodego, wykształconego z dużego miasta".

użytkownik usunięty
Tom_Foss

Blablabla, cytatów przepisanych prosto z Biura Prasowo- Propagandowego PiSu nie komentuję, bo czasu szkoda, ale jedna z twoich mądrości to perełka, nad którą trzeba się pochylić:
""państwa nowoczesne i laickie mają (...) mężczyzn pozamienianych na twory "męsko-podobne" i ujemny przyrost naturalny.""
Nieśmiało podpowiadam, że to właśnie 'Wielka, Zawsze Katolicka Polska' z jej zakazem związków partnerskich i aborcji, brakiem refundacji środków antykoncepcyjnych itd. ma najmniejszy przyrost naturalny w tej obrzydliwie zepsutej UE...

No typowy platformerski "geniusz" i "intelektualista" - próbujesz mi wmówić, że aborcja ma pozytywny wpływ na demografię? Boki zrywać...

użytkownik usunięty
Tom_Foss

Rozczulasz mnie pisiorku, ale dwie sprawy trzeba wyjaśnić:
1) nie 'platformerski', bo brzydzę się tą partią oszustów i podnóżków kleru co prawda znacznie mniej niż pisem, ale jednak się brzydzę.
2) nie doczekałem się sensownej odpowiedzi na pytanie, dlaczego katotaliban Europy mimo tych wszystkich, wprowadzanych pod dyktando lubiących dzieci panów w czarnych sukienkach restrykcji ma najniższy przyrost naturalny w UE, czyżby wielka tajemnica wiary??

Po pierwsze to nie pisiorku, bo popieram Nową Prawicę, ale nienawidzę jak ktoś wyzywa 30% głosujących od ciemnoty itd.
Może na pewien moment przestał pałać nienawiścią do wszystkiego, a zwłaszcza religii katolickiej i zadał sobie pytanie jak żyje się w dzisiejszej Polsce? Prawdopodobnie odpowiedź zabrzmiałaby: Nie za dobrze, jest trudno itd. A teraz zastanów się dlaczego tak jest? Dlaczego zwykli ludzie mają ciężko, a emeryci przymierają głodem? Otóż politycy z różnych partii nie tylko PO, najczęściej spadkobiercy okrągłego stołu i grubej kreski maja w dupie zwykłych ludzi i już na starcie masz przerąbane.

Mówiąc kolokwialnie jak mamy się mnożyć jak nie możemy założyć firmy, godnie zarabiać i wychowywać dzieci jak sami chcemy? PO, SLD i ruch podtarcia palikota na pewno nam tego zagwarantują, jedyne czego się po nich spodziewać to po tych pierwszych setek kolejnych urzędników ( Ministerstwo Cyfryzacji--- WTF?), a po następnych walki z "bogatym i wpływowym kościołem" co jest mitem...

Tom_Foss

Nie sądzę, żeby wielki_k czy też mały_k (lubi się reklamować) zrozumiał co napisałeś, ludzie wychowani na TVN mają problem ze zrozumieniem, że istnieje szeroki aspekt naszego bytowania czy to na ziemskim łez padole, czy w polskim państwie, że to nie jest tak, że wolny rynek, gadżety, różowe spodnie i tagowanie czyni z nas godne miana wolnego społeczeństwo.
Weźmy przechwalających się w mediach tzw. celebrytów, ich podróżami zagranicznymi, o czy mówią, o czym piszą (do Playboya), przecież tam jest tylko o tym, co w wolnym świecie nazywają obciachem, a dla nich obciach, to jak ktoś klęczy w kościele co niedziela albo nie kracze jak i ony.

patryk_B

Ogólnie, to aktorów nie powinno się raczej oceniać po tym, jakie mają poglądy itp., chociaż przyznaję, że sama zwracam na to uwagę i jeśli jakiś aktor, którego lubię, ujawni się z poglądem diametralnie różnym od mojego, to już inaczej na niego patrzę. Ale tak nie powinno być, należy patrzeć na role i umiejętności.

Co do akurat Jerzego Zelnika - jest osobą wierzącą, dlaczego miałby stawać u boku Tuska? Taki wybór jest chyba normalny. Zastanawiają mnie ludzie, którzy mają alergię na samo nazwisko 'Kaczyński', bo tak, bo to 'Kaczor' przecież. I często dla tak banalnego powodu w ogóle nie zastanawiają się nad ideą partii czy - co bliższe codzienności - nie potrafią jakoś zwyczajnie traktować ludzi, którzy za tym programem się opowiadają. Płytkie to takie.

buszasz

Wydaje mi się,że to zależy też od tego jaka jest osoba,która popiera jakąkolwiek partię. Nie przeszkadza mi,że ktoś jest chodzącym do kościoła patriotą głosującym na PIS. Naprawdę. Jeśli obywatel czy polityk uważa, że jest to partia, która odpowiada jej/jego poglądom to bardzo proszę,nie ma problemu. Wierzę, że Pan Prezydent Kaczyński był człowiekiem zatroskanym o Polskę. Nie był dla mnie wybitnym Prezydentem,ale patriotyzmu odmówić Mu nie można. Zawdzięczamy Mu w końcu Muzeum Powstania Warszawskiego. To ważne,aby ludzie,zwłaszcza młodzi dowiedzieli się o tak ważnym wydarzeniu dla naszego miasta i kraju. Tym bardziej, że do dziś budzi ono wielkie emocje i różne opinie.
Oczywiście, że mogą na to ugrupowanie glosować rózni ludzie i prawdopodobnie wielu z nich mimo swoich sympatii jest rozsądna i można z nimi spokojnie,normalnie porozmawiać. Zaznaczam od razu,że nie uważam,aby w Polsce ludziom działo się wspaniale. Z każdym kolejnym rokiem kryzysu jest coraz gorzej i można to odczuć. Tym czego w PiS-ie nie lubię i co mnie od niego odstrasza jest fakt,że ludzie reprezentujący tę partię, jak i Ci, którzy na nią głosują często zachowują się tak,jakby miały monopol na prawdę,patriotyzm,rację. Okazują brak szacunku wobec innych ludzi,postaw,poglądów. Jakby ich były jedynie słuszne.
Mój dziadek np. z każdym kolejnym rokiem robi się coraz bardziej zaciekły. Tylko PiS jest dobry,tylko polskie gazety trzeba czytać,ze złem trzeba walczyć itd. Najbardziej nie podoba mi się,że tym złem jest po prostu inność. Coś odbiegającego od tego,co dziadek uważa za słuszne i właściwe.Niech ludzie mają poglądy, wartości i postawy jakie chcą. W końcu każdy ma własne życie i to Pan Bóg po śmierci będzie nas rozliczał z tego kim byliśmy,jak żyliśmy, w jaki sposób traktowaliśmy życie,ludzi i otaczający świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones