Jessica SimpsonI

Jessica Ann Simpson

7,3
954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Simpson

jedno napewno jest faktem jest totalnie niewykrztałocona, nierozwazna i nie ma zupełnego pojecia o życiu gdzyby musiała przezyć tydzień bez służby i ludzi którzy ja obsłużą to by padał z głodu i zgineła w brudzie
wystarczy zobaczyć jeden odcinek nowożeńców
moje ulubione to
Jessica gra w przyjacoiłmi w państwa i miasta -takie rewelacje tam pisała ze to sie w głowie nie mieści
Jessica gotuje obiad (to był odlot)
Jessica idzie na zakupy po czym dzowni do Nika czy jak mu tam i oznajmi za nie wiedziała ze jeden stanik kosztuje (nie mapitam ile )ale to była suma na której dzięk nick omal zawału nei dostał
Jessica na biwaku odlot

Kto pamieta jakieś inne rewalacje niech wpisuje!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
qLEK

nie liczy się kto jaki jest ale czy ma (dobre serce) ....................

LOve_tOM

Ja na jej miejscu bym w życiu nie pozwoliła na taki program wiedząc, że popisać się mogę tylko głupotą i totalną niewiedzą o wszystkim co jest wokół. Jej brak inteligencji jest porażający. Na początku myślałam, że to jakiś żart, ale potem to przestało być śmieszne, a zaczęło być tragiczne. Ta pseudogwiazdka jest naprawdę żałosna.

blacki

zgadzam sie jest bardzo ladna i uważam ze ma całkiem dobry glos
(posłuchajcie jej debiutanckiej piosenki I Wanna Love You Forever
tam słychać ze ma silny głos ale to ostatnio nagrywa raczej do mnie nie trafia )

no i Jesssica jest osobą ktorą wymyśliła nowy jezyk "afrykański" hehehe

Bene

"inne rewelacje"
to np. jej głośne i długie beknięcie nie pamiętam jaki to był odcinek oraz "kaźdełka"- jessice chodziło chyba o kadzidełka :) mimo że jest głupiutka bo mamusia wszysto za nią kiedyś robiła to wydaje się być sympatyczną osobą ;)

Bene

Najlepsze było jak stwierdziła w knajpie że nie bedzie jesc "skrzydeł bizona", bo na bizonów nie bedzie jeść. Dopiero Nick jej wytłumaczyl, ze bizony nie maja skrzydel!!!, a to tylko nazwa

Taja

Hahaaa...Jest ładna i ma super głos.Ale jest pustą,snobistyczną a w dodatku głupią blondynką.Hmmm....A pogadać z nią można na bardzo róznorodne tematy jak choćby najnowsza kolekcja Louisa Vuittona:)
Czy też Prady.
Nic poza tym.Przykre i żałosne.Bo dobrze by było gdyby oprócz urody i głosu miała jeszcze coś w głowie.
Jej brak inteligencjii mnie naprawde porusza.

czarnyrazydwa

A co do tych jakże błyskotliwych wypowiedzi Jess to mam jeszcze jedną:P

W którymś z odcinków Nowożeńców jak byli w jakimś hotelu Jessica wykazała się swoją bynajmniej nie najmocniejsza stroną i zapytała zdziwiona swojego nie mniej inteligentnego męża:
,,Czy to prawda,że jak się kicha to serce staje w miejscu???''......

czarnyrazydwa

"swojego nie mniej inteligentnego męża"

ej...no sorry ale sie z Toba nie zgodze..Uwazam ze jej maż jest ineligentny..wiele razy to udowodnił..Zaskoczyło mnie to iz wiedzial kto to był Zagłoba.....ale teraz widze powód dla ktorego sie rozstali..On chyba juz z nia nie wytrzymał i dotarło do niego jaka ogromna przepaść intelektualna jest miedzy nimi...
pozdr.

_Jacinda_

On się wydawał spoko, sam wszystko robił, sam wnosił rzeczy po przeprowadzce, sprzątał po sobie, zasadził trawnik i takie tam, na dobrą sprawę mógł wynająć do tego wszystkiego ludzi, a sam leżeć do góry brzuchem

Taja

Jedyną wadą Nicka (poza byciem średnim priosekarzem) była Jessica. Na pewno nie myślał głową, gdy się z nią żenił :D

A jeśli chodzi o Jess, ma silny głos, ale śpiewa kompletnie bez duszy. Co gorsza od lat sie to nie zmienia, jakby Jess wcale nie dojrzewała estradowo.

A jak obejrzałam z trzy odcinki "Nowożeńców" muszę przyznać - to jedna z głupszych dziewczyn jakie miałam okazję oglądać. Mam jeszcze taką koleżankę z podstawówki, ale ona ma trójkę dzieci i nie ma takiej wielkiej forsy, więc myśli, że Prada to pasta do butów...

Jorjan

nowy nius ta dziewczyna mnie rozwala poprostu :)
http://film.onet.pl/0,0,1341337,plotki.html [film.onet.pl/0,0,134133...]

Bene

zgodze się z toba ona jest beznadziejna jaki i "Nowożency"...śmieszny był też odcinek jak Jessica i jej partner poszli zjeśc makoaron z czymś tam i po pewnym czasie zrobiło jej się źle zacząl ja bolec brzuch i puszczała gazy...
a póżniej siedziała pół dnia w kiblu ;)
Pozdro.

Violett

No co Wy wogóle mówicie?! Przecież to bardzo inteligentna dziewczyna...xD Już wiemy na kim wzoruje się Doda;P

Violett

No co Wy wogóle mówicie?! Przecież to bardzo inteligentna dziewczyna...xD Już wiemy na kim wzoruje się Doda;P

Loolly

pamietam ten odcinek z restauracją poszli do restauracji a zamóiła matkaron z serem ...po co isc do restauracji makaron chyab kazdy umie ugotować
swoja drogą to Jessica masz ojca pastora nie wiesz ze obzarstwo jest grzechem ;)

Bene

To jeden z tych kawałków, które obejrzałam :))))
Większość reality show to dno, ale tutaj prezentowana jest głupota tak niebotyczna, że to już chyba pewnego rodzaju klasyka:)
teraz żałuję, że nie widziałam wszystkiego. Może ktoś ma ściągnięte? ....
Chciałabym mieć co oglądać pomiędzy kolejnymi odcinkami "Angela" - tak dla zaostrzenie apetytu...na krew...

Jorjan

Jessica jest głupsza niż podeszwa buta.
Ale co z tego? Głos ma rewelacyjny [żeby nie było - http://youtube.com/watch?v=rWhXDashZDQ&search=jessica%20simpson%20live] [youtube.com/watch?v=rWh...]
nie wspomaga się playbackiem i chwała jej za to.
I posiada coś, czego nie ma większość gwiazd - serce, bo co roku przeznacza niebotyczne sumy organizacjom charytatywnym.
Mówcie co chcecie, ale czy gwiazda muzyki POP ma być inteligentna? Jest ładna i ma świetny głos. Starczy!

Tavion

''niewykrztałocona''

i kto to mowi
bene jestes niesamowita ignorantka bo nie dostrzegasz wlasnego braku wyksztalcenia :/
zacznij od siebie
zenada :/

Tavion

Tavion: głos ma rzeczywiście świetny, ale piosenki już takie dosyć średnie. Z blondasków jedynie Aguilera spełnia się muzycznie. Reszta dziewczątek tego sortu coś tam sobie dłubie, ale gdy przesłucha się całą płytę a nie tylko jeden hit, to nie wygląda już tak dobrze. Tak jest z Jessicą - z każdej płyty wybiera się coś znośnego na singiel, a reszta to popelina i marnowanie jej głosu - tym bardziej, że Jess próbuje łączyć pop z R&B jak Mariah Carey, tyle że z gorszym skutkiem.

Bene

Myślałam, że takie "głupie idiotki" istnieją tylko w sitcomach i są wymysłem i tworem scenarzystów. Ale ona pokazałą, że takie egzemplarze istnieja na prawdę! :D
Jej teksty jak wyjmowałą świece z samochodu, albo rozmowa z mamą o białej kiełbasie. Nie pamietam dokładnie co ona wtedy powiedziałą, ale jak był odcinek, że miała powiedzieć w jakiejś reklamie czy czymś innym fragment tekstu po francusku ( zajeło jej całe nagrywanie ok 8h! ) to jakoś przekręciła nazwę owoców morza, albo czegoś innego i mówiła o nich "analne" i myślała, że to poprawne określenie (ściana) :D

Kiedy to dokładnie Nick wiedział o Zagłobie? ( Tym naszym Sienkiewiczowskim Zagłobie?? )

Bene

dziewczyna ma szczęście, bo jest uosobieniem seksu dla większości facetów i nie musi być mądra. ludzie siadają przed telewizore żeby się trochę poślinić na jej widok. ona o tym wie więc po co ma przegrzewać mózg skoro może zarabiać pieniądze bez żadnego wysiłku.

Bene

dziewczyna ma szczęście, bo jest uosobieniem seksu dla większości facetów i nie musi być mądra. ludzie siadają przed telewizore żeby się trochę poślinić na jej widok. ona o tym wie więc po co ma przegrzewać mózg skoro może zarabiać pieniądze bez żadnego wysiłku.

Bene

No mi sie przypomniała taka jedna scenka zabawna. Jessica i Nick są w jakimś sklepie meblarskim i dodatkami do domu, Jessica dojrzała świeczki, zaczęła wąchać je i sie ekscytować jaki to wspaniałe zapachy i zgadywała jaki to może być, Nick już widać rezygnacja w oczach, podchodzi do niej i pokazuje jej etykietkę na świeczce że jest bez zapachowa.

Moje zdanie o Jessice : jest ciemna, totalnie nie wykształcona.
I nadaje sie tylko do ........ z tymi cyckami ;)
a sam Nick dobrze zrobił że odszedł bo na dłuższa metę życie z takim bez mózgiem jest ciężkie, choćby jak miała dobre serce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones