Ji-seob So

8,7
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ji-seob So
sakuraonna

so true ;)

sakuraonna

Jak wszędzie ;-) Polecam zapoznać się z produkcjami z tym Panem ;-) Jest niesamowity <3 (np. w Cain&Able czy I'm Sorry I Love You) Mój no.1 wśród k-aktorów ;-)

Karolcia955

dzięki za odp. Chętnie zapoznam się z filmami gdzie gra:)

Karolcia955

master's sun widziałaś? <3

Osttanio sie też dowiedzialam, że ma tatuaże http://www.soompi.com/2012/10/15/so-ji-sub-reveals-meanings-behind-his-tattoos-i ts-the-baddest-thing-ive-ever-done/ OMG :O Chyba też w końcu zrobie sobie jakiś.... No nie ten sam, az taka psychofanką nie jestem :P

trist89

Piękne są :3 nie wiedziałam, że ma tatuaże ;-)
A Master's Sun jeszcze nie oglądałam, ale w niedalekiej przyszłości, jak tylko będzie trochę czasu, na pewno zobaczę :) A jak wrażenia?

sakuraonna

Zgadzam się całkowicie;)

sakuraonna

Piękny i pięknie gra:)!!!Jak dotąd oglądałam z nim tylko "Always":)

sakuraonna

Muszę dodać, iż wg mnie ma w sobie taki spokój zaraz po Kevinie Costnerze i Aidanie Quinnie.Z tym trzeba się urodzić:) !!!

dominika_gogolek

|always" widziałam już dawno ale jego gra wyryła mi sie w pamięć, zagrał rewelacyjnie. bardzo chyba lubi grać zabijaków, bo taka rolę miał i w "always" i w "rough cut" a także w tym "i'm sorry..."Odnajduje się chyba w rolach takich smutnych, pokłóconych z życiem gangsterów

sakuraonna

kapitalnie to mało powiedziane... tak mnie rozwalił emocjonalnie ten film, że heja. Głównie dzięki niemu właśnie:) a co do Master's Sun - genialny serial, genialna rola! Tyle już się dram naoglądałam w całym moim życiu, ale to najlepsza rola męska jaką dotąd widziałam :D

asusRM

Marzę o wspólnym "treningu"!;)

sakuraonna

Znasz jakieś piękne filmy o prawdziwej miłości jak "Always"?Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones