Jillian MurrayI

Jillian Leigh Murray

6,8
513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jillian Murray

W "Never Back Down 2" Mi zaimponowała :)

AdamBayern01

siedem... nastu !!

AdamBayern01

chyba nie oglądałeś szczegółowo filmu ? lub nie słuchałeś do końca dialogów tej dziewczyny z filmowym Mikim :>

bewek2

Aa, ze spała z 17-facetami.. Osiągnięcia, jak dziwka w profesjonallnej agencjii towarzyskiej :D

AdamBayern01

No, mi też chciało się śmiać jak powiedziała siedemnastu :DD Pomyślałam że jakaś bitch czy coś, a sceny z nią i Mikem to wogóle xDD

Wikaa_161

Jak na sceny erotyczne to słabe :)

AdamBayern01

Znaczy się nie chodzi mi czy dobre czy słabe, bo według mnie to też słabe, ale ile pokazali, jej włosy cycki zasłaniały, i dolna część ciała była odkryta, Mike'owi jaja raz było widać ... xDD

Wikaa_161

Spostrzegawcza Pani w tych sprawach jest widzę :) Co do tych rzeczy, to faktycznie prawda ;)

AdamBayern01

Haha xDD A Zack z tą bitch też nieźli :DD A wiecie że Tim walczy w UFC czy coś w tym guście ? Znaczy się Todd Dufee

Wikaa_161

Tak, widziałem kilka jego walk ;) Podoba mi się w Pani szczerość i przede wszystkim dobre skomentowanie sytuacji erotycznej :)

AdamBayern01

Haha, dziękuje :DD Wpojone od lat xDD

Wikaa_161

Jeżeli to nie problem, zaproszę Panią do znajomych ;)

AdamBayern01

A nie problem, dziękuję :DD .Czy zna Pan jakieś inne filmy sportowe ?

Wikaa_161

W ch.uj :) Proszę sobie moje ocenione filmy zobaczyć :)

AdamBayern01

A o co chodzi z tymi strzałkami w Pana profilowym zdjęciu ? Aww ... Fighter, Undisputed, Never Back Down :DD nie mam czasu aby zobaczyć większości, niech obejrzy Pan "Fighter" :DD

Wikaa_161

7/10 :) A strzałki to sam nie wiem, kojarzy Pani tego Pana na zdjęciu? :)

AdamBayern01

Siedzę nad tym z 10 minut, i nie wiem xDD Trochę młodego Schwarzeneggerra przypomina no, ale mój brat stwierdził, iż to nie on :(

Wikaa_161

Jean Claude Van Damme :)

AdamBayern01

Kojarzy się Pan to nazwisko? Ikona seksu lat 90 :)

AdamBayern01

A za cholerę bym nie poznała ... Czy wsadził Pan na profilowe za tą ikonę seksu, grę aktorską, czy mięśnie ? :DD

Wikaa_161

Bardziej mięśnie ;) 55cm w bicepsie ;)

AdamBayern01

Uuuu ... a ja mam psychikę 6-letniego dziecka, i oglądam My Little Pony ...

Wikaa_161

Istnieją takie przypadki :) Ja takie dziewczyny bardzo lubię, Pani przynajmniej umie porównać sytuacje erotyczne ;)

AdamBayern01

Haha, bo ja tak próbuję oglądać wszystkiego po trochu, ale najbardziej lubię filmy o sporcie - z walkami . Szkoda że nie poznał Pan mojej umiejętności zapamiętywania nazw piosenek, to bardzo denerwuje mojego brata ; ) . W lato pracujemy na działce, bo rodzice chcą przystosować nas do przyszłego życia, i też na tym zarabiamy, ale rodzice też nie na wszystko pieniądze nam dają, np.musimy sami opłacać telefony. Gdy pracujemy, zazwyczaj mamy włączone radio i zaraz strzelam nazwy piosenek, a go tak to denerwuje że czasami cholera go bierze xDD .

Wikaa_161

chyba nie myslisz, ze ja na serio ujezdzal na planie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones