Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
64 760 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Hejtujcie mnie teraz do woli, a ja i tak nie zmienię zdania. Ten, kto uważa, że potrafi tylko robić głupi miny jest głupszy niż Lloyd z Dumb and dumber. Genialny aktor.

raVadrian

On przecież specjalnie zagrał w Truman Show i w Człowieku z książyca,aby pokazać talent aktorski,a nie tylko robić z siebie idiotę jak np w:Głupim i Głupszym.

raVadrian

Jesteś pikusiem w porównaniu z nim, a jeśli myślisz, ze potrafi tylko robić z siebie idiotę, to jesteś w ogromnym błędzie :(

Sebsi_88

Zabij się, chyba że już umiesz czytać ze zrozumieniem.

Darkonix12

Faktycznie, błąd, dopiero teraz zauważyłem. Ale nie myślę o samobójstwie...

Sebsi_88

Skoro już potrafisz czytać, nie będzie to konieczne. ;)

Darkonix12

Prawdę mówiąc, nauczyłem się już literek do "t", także jest widoczny postęp. Na razie pisania jeszcze nie opanowałem, używam głównie programu. Ale wszystko jest na dobrej drodze :D

raVadrian

Zgadzam się :) Widocznie Jim bardziej upodobał sobie komedie- być może taki rodzaj filmów mu się podoba, świetnie się w nich czuje i rewelacyjnie mu to wychodzi, więc niech robi, co kocha. Nie zmienia to jednak faktu, że ma wielki talent aktorski praktycznie w każdej płaszczyźnie. Ja sama oglądałam "Truman Show" kilka razy i zawsze jestem pod wrażeniem świetnej kreacji Carrey'a. Widać, że potrafi się wcielić w wiele postaci- aż trudno uwierzyć, że głupkowaty Lloyd i szukający prawdy Truman jest grany przez tego samego aktora :)

raVadrian

Jest najlepszy !!

raVadrian

Nie ma co hejtować, Jim to aktor najwyższej klasy, chyba nie ma drugiego takiego, który byłby tak wiarygodny zarówno w dramatach, jak i komediach. Na dodatek Jim świetnie sprawdza się też w rolach czarnych charakterów, co pokazał rolą Człowieka Zagadki w Batmanie. Wielki szacun również za I love you, Philipe Morris. Jak dla mnie Carrey to aktor totalny i mówię to bez cienia przesady.

Lotta_Rosie

zgadzam się, również jestem jego fanem ;)

raVadrian

W zakochany bez pamięci wcale nie był gorszy

raVadrian

i jeszcze wiele dobrych ról przed nim

DONEK_filmweb

mam taką nadzieję, ostatnio jakoś go mało widać.....a nie sorry był w Wieliczce

raVadrian

obejrzyj "Zakochanego bez pamięci" Nie zawiedziesz się.

Moai

Oglądałem ;) . Tam też się bardzo dobrze pokazał z trochę innej strony, ale cały film mi się akurat za bardzo nie spodobał.

raVadrian

A dla mnie był fantastyczny i bardzo taki życiowy. Głownie przez to, że pokazał przez jakie problemy przechodzą pary, że to nie tylko słodkie chwile ale awantury, ale mimo wszystko są to wspomnienia. :)

raVadrian

też tak uważam

raVadrian

Zgadzam się, najlepszy!

mali_pink

Nie zamierzam nikogo hejtowac, bynajmniej...Jim Carrey jest bardzo wszechstronny i udowodnil to juz nie raz...Jest jednym z przykladow jak postac znana wszystkim jako komik, moze przechodzic swoj dramat w swoim prywatnym zyciu (podobnie jak Robin Williams, przechodzil przez depresję)...I teraz moze mi sie dostanie hejt, ale prosze przeczytac ze zrozumieniem..KOCHAM kreację Heatha Ledgera w "Mrocznym Rycerzu" i uwazam, ze jesli staloby sie tak (choc dobrze, ze sie nie stalo), ze Chris Nolan jednak nie wzialby go do obsady, lub sam Heath by jej nie przyjal, to w mojej opinii Jim Carrey jest JEDYNYM aktorem, ktorego widzialabym na tym miejscu .Nie dlatego, ze jak niektorzy mowia "glupio sie smieje i robi glupie miny", a wlasnie dlatego, ze potrafi zagrac komizm i dramaturgie jednoczesnie.....

raVadrian

Rzeczywiście ma ogromny potencjał, ciekawe czy jakąś rolą jeszcze zaskoczy

raVadrian

Absolutnie jeden z najlepszych aktorow swiata! Niebywała wszechstornnosc. Jest wybitnym aktorem komediowym i zarazem dramatycznym. Znakomicie rowniez parodiuje innych(polecam wpisac w yt "impression Jim Carrey"). Moim zdaniem jest aktorem niespełnionym zwazywszy na potencjal. Zaszufladkowany tj inny wirtuoz ze starszej gwardii - Leslie Nielsen,ktory zaszufladkowal sie w komediach-parodiach,a przeciez byl warsztatowo jednym z lepszych na swiecie.

raVadrian

Dokładnie. To jest absolutna czołówka. Naprawdę szkoda, że grał większość komedii bo by zagrał wszystko. Number 23 był zajebisty.

raVadrian

Jestem tego samego zdania. Carey jest genialny.

raVadrian

Obejrzyj tez Numer 23, tam tez pokazuje klase i kunszt :)

użytkownik usunięty
Konstantine

Dokładnie. Pokazał że nie tylko role komediowe potrafi grać.

raVadrian

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Zgadzam się z opinią autora w 100%. Co jakiś czas oglądam filmy z Carrey'em. Od Maski przez Ace Ventura, Truman Show, Telemaniak, Głupi i głupszy (wszystkie części) jak i wiele innych filmów z nim. Jest mega aktorem komicznym jak i dramatycznym. Filmy w których świetnie gra mogę wymieniać dalej... Postać Bruce'a czy też Carla z "Jestem na tak" pozostają w pamięci. Uwielbiam tego aktora :) A no i "Ja, Irena i ja", mój ulubiony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones