Jim Caviezel

James Patrick Caviezel

8,4
15 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Caviezel

te spojrzenia...chociaż b. poważne ale rozbrajają, aktor świetny, czegóż to zagrać nie potrafi? bomba!

krasula_1

trochę się teraz ''zestarzał'', ale ok 10 lat temu to był na pewno jednym z najprzystojniejszych aktorów

wikiw99

Jak dla mnie jest teraz jeszcze ciekawszy niż 10 lat temu;)

roza_stanco

no włacha,jakoś teraz bardziej zachwyca,i nie mam na myśli tylko wyglądu.Szkoda,że tak wiele osób twierdzi,że strzelił sobie samobója grając Jezusa,no rola jak każda inna,więc bez przesady.

no_name009

wydaje mi się, że w "Pasji" jest Jima najmniej. przyznam, że oglądałam tylko fragmenty i jakoś nie mam ochoty dalej a widziałam chyba wszystkie filmy z nim. myślę, że ma ciekawsze role ma już na koncie i jeszcze zagra:)

roza_stanco

Też mam taką nadzieję,ale naczytałam się mnóstwo o tym,jak to mu odradzano rolę Jezusa,a on się uparł i niby teraz nic dziwnego,że nie jest angażowany.Ale ja w niego wierzę i mu kibicuję,to hollywoodzkie stadko w końcu się ocknie i na nowo go doceni:)

no_name009

Jak dla mnie jeden z najlepszych aktorów :)

no_name009

Nie potrafię tego zrozumieć, w końcu to jedna z jego najlepszych ról. Dla mnie mógłby zagrać nawet Mojżesza i nie robiłabym z tego problemu. Bo co w tym takiego tragicznego? Religia? Dobija mnie społeczeństwo.

krasula_1

i przystojny wrecz zabojczo:)

użytkownik usunięty
monisia233

tak, tak! :)

krasula_1

bliźniak Robertsa tylko przystojniejszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones