Jim Caviezel

James Patrick Caviezel

8,4
15 243 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Caviezel

Jak się czyta jego nazwisko?!?!?! Kawiziel? :D

blablajga

Chyba "Kajwizel" choc tez nie jestem pewien :) Pozdrawiam

Zeke

trudno napisac wymowe uzywajac polskich liter ale moim zdaniem bedzie to na styl "K(e)avizel" z angielskim akcentem.. to e laczy sie za a i jakby zanika. takie jest moje zdanie. jesli ktos uczyl sie fonetyki angielskiej to wie co mam na mysli z symbolem polaczonym: ae (np. bad, trap). pozdrookfi

MAJANDRA

Najprawdopodobniej jest tak jak pisze MAJANDRA choć równie dobrze może to być zwykłe "a". Nigdy do końca nie można być pewnym dopóki się nie usłyszy tego w ustach angielskiego native speakera.

Beechbone

Moim zdaniem Kewicil (nie czytać ć tylko c i)

_Pablos_

Ja Ci dam Kewicil. Nie kombinujcie, tylko włączcie dowolny materiał o nim na Youtube i posłuchajcie, jak wymawiają jego nazwisko amerykanie.

Kewizel

blablajga

„Kabzel” To chyba nawet jego pseudonim ze studiów. Podobno chłopak otwierał pitolem butelkę piwa.

blablajga

Jim Kawizel tak było i tak zawsze bedzie.

dragon_28

Jeśli już to Kewizel

blablajga

A mi sie wydaje ze to bedzie cos w tym stylu Kawiz(y)l lub cos podobnego :) (takie moje zdanie)

blablajga

on wie najlepiej https://www.youtube.com/watch?v=AAAca108HfU

CelineMarie

hehe świetny wywiad :D

blablajga

Jezus Chrystus , głąbie

accadacca

Nie ma to jak szczerość :D

accadacca

dowcipniś <3

blablajga

W moim podręczniku do polskiego (pierwsza klasa LO) wymowa jego nazwiska zapisana jest jako "kawezel". ;)

Lacroselle

Jeśli mogę zapytać, jaki to podręcznik ?

Darciia

"Ponad słowami".

Lacroselle

to już w podręcznikach o nim piszą? fjufju

CelineMarie

Noo, bo był dział o Biblii i podrozdział "nawiązania", gdzie znalazła się recenzja "Pasji", skąd niedługa droga do nazwiska Jamesa :D

blablajga

Jim Kawizo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones