Jimi Hendrix

Johnny Allen Hendrix

9,8
38 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Jimi Hendrix

A średnia jest zaniżona, ponieważ wchodzą tu idioci i oceniają na 1. 8.5 to za mało na takiego geniusza. Erica Claptona
oceniło 400 osób a Hendrixa 700, widać, że żeby znać Claptona trzeba sie bardziej interesować muzyką, a Hendrix jest
kazdemu znany i taki laik wchodzi tu i zaniza ocene. ide mnie 8974574359/10 za muzykę, jaką stworzył.

Żal mi takich ... którzy zaniżają ocenę/

Słów sprzeciwu, że Hendrix jest najwspanialszym gitarzystą, który kiedykolwiek chodził po tej Ziemii nie przyjmuję.

Slayer_6

Tak, to prawda. Jimi był Bogiem, zwłaszcza gitary i jest nim nadal. Band Of Gypsys i jego Machine Gun mówią wszystko, kosmiczne wydawane dźwięki nie z tej planety, do dzisiaj ryją beret. Hendrixa kojarzą jedynie osoby, które wiedzą coś o muzyce rockowej. Mój ojciec, który ma 54 lata nie wiedział kto to był Jimi, mimo swojego wieku. Podobnie współcześni młodzi, którzy słuchają głównie Popu mogą go nie kojarzyć, a nawet jeśli to nie będą znać jego muzyki.

Slayer_6

Średnia nie jest ważna, ziomek. Ważne, że nosisz muzykę Hendrixa w sercu. I ja też! Nie będę liczył ile wieczorów w gronie znajomych umilił mi ten geniusz gitary. Pozdrawiam ;)

Slayer_6

Musisz zrozumieć że to jest portal filmowy, a nie muzyczny. Sam mam Hendrixa w ulubionych, ale bez wystawiania mu oceny, bo nie był ani aktorem, ani reżyserem, ani scenarzystą. Był jednym z geniuszy muzyki, ale nie był związany z filmem, a jak już wspomniałem - Filmweb jest portalem filmowym. Dlatego ja nawet nie zwracam uwagi na to jaką ktoś taki jak Hendrix ma tutaj ocenę.

Sanderus

Dwa lata temu to było, nie wiem dlaczego to tutaj pisałem... To nie forum muzyczne, rzeczywiście.

Slayer_6

Cieszę się że się zrozumieliśmy. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones