Jiro Wang

Dong-cheng Wang

6,6
183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jiro Wang

Jego wygląd i sposób mówienia... brrr! Straszne :\
Tak mnie to razi, nie mogę na to patrzeć. Gdy grał głównego bohatera to ledwo zniosłam całą dramę, bo to odpycha. Na dodatek jego mina gdy gra "załamanego", otwarte usta i tępy wyraz twarzy, femme fatale ( w tym wypadku mężczyzna) tajwańskiego kina.

Scarsx69

A ja akurat uważam Go za dobrego aktora. No może nie jest nie wiadomo jakim geniuszem sztuki aktorskiej, lecz nie jest też tępo stojącą przed kamerą postacją ;) Jego gra w ogóle nie wydawała mi się sztuczna, jak to często bywa wśród gwiazdek muzyki azjatyckiej...chyba najbardziej rozpromowanej, czyli k-popu.
Co do wyglądu to kwestia gustu, absolutnie nie mam go za brzydkiego, ale (po obejrzeniu wielu azjatyckich produkcji) jest bardzo charakterystyczny....przynajmniej jak dla mnie ;)

Scarsx69

hej, miałam podobnie gdy oglądałam seriale z Mihonkiem (Lee Min Ho) za wyjątkiem City Hunter. Też ma specyficzny sposób mówienia a wygląd to już kwestia gustu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones