Joanna Jabłczyńska

Joanna Natalia Jabłczyńska

6,2
1 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Jabłczyńska

Asia J. uważam, że powinna zgodzić się (miała taką propozycję) do nagiej sesji zdjęciowej. Pozdr.

W_B_

A po co? Żeby Playboy całkowicie sięgnął dna?

daref

... a co masz tz do ciala Asi...? cos nie pasuje?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bina001

Chyba jej nie widziales jak jest fajnie umalowana i uczesana prostaczku. Ale o "posuwaniu" jej rzeczywiscie mozesz nie marzyc bo tacy "yntelygentni" chlopcy jak ty musza sie zadowolic swoja reka.

Odnosnie Playboya... mysle ze to dobrze, ze sie nie zgodzila - widac ze ma troche klasy nie jak np to dno Paschalska.

____16

http://wiadomosci.onet.pl/1332264,242,1,1,kioskart.html [wiadomosci.onet.pl/1332...]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bina001

Przepraszam bardzo, ale Playboy zaprasza do współpracy piękne kobiety, a Jabłczyńska z pewnością do takowych należy. Gazeta sięgła by dna jeżeli prezentowałaby tylko i wyłacznie silikonowe panienki.
Aguilera... masz rację - laska do posuwania, ale tobie raczej posunąc by sie nie dała. Ani ona, ani Jabłczyńska, ani żadna laska której wyjechałbys z takim tekstem. Śmieszne ;P
Bardzo...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bina001

Sorry ale ja po twoich wypowiedziach nie widze zebys byl buntownikiem raczej chamem, ktory nie szanuje dziewczyn i uwaza je za puste laski do "posuwania". Jesli jakas ci sie daje to z pewnoscia jest jakas idiotka, bo zadna normalna dziewczyna nie chcialaby cie nawet opluc, szkoda slina na ciebie. Jesli chodzi o Jablczynska to uwazam, ze dobrze zrobila odmawiajac widac, ze nie chce robic swojej kariery i odnosic sukcesow dzieki swojemu cialu tylko osowoscia, inteligencja itd. Pozdrawiam :)))

aga__k

niwnawidze tej bezmozgiej wiecznie usmiechajacej sie lali.jej ambicje ja dawno przerosly

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bina001

a jeszcze jedno zamiast do playboya to sesje dla niedzielnego goscia lub ciuchci proponuje

bina001

LOL jak byłam mała czytałam "Ciuchcię" hehe

bina001

ty buntownik? chyba ci sie pomylilo z burakiem!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones