Joanna Jabłczyńska

Joanna Natalia Jabłczyńska

6,2
1 933 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Jabłczyńska

nie moge patrzec na to jak gra, wydaje mi się, że jest przemądrzała, wielka mi aktorka się znalazła...o dziecinnej twarzy...

Divian

oj tez jej nie lubie, nie wiem ma cos takiego w sobie co mnie irytuje, wqrza mnie jednym slowem

Hajka

Widze ze nie jestem sama :) Też jej nie znosze...

Aleksja

ale z was 3 przemądrzałe zazdrośnice
jej matką jest fajkowska, która jest znakomitą prezenterką, więc prezencję odziedziczyła po matce, a co do twarzy - to jest oryginalna

użytkownik usunięty
endullah

Córką Fajkowskiej jest Marysia Niklińska, coś Ci się pomyliło;)
A co do Asi-świetnie gra, wydaje się symaptycczna

no fakt, bije sie w piersi i przepraszam za swoj blad
mimo wszystko dziewczyna ma prezencje

endullah

Co was porąbało, żeby pisać te bzdety?!!! Ona jest bardzo dobrą aktorką
i do tego ładną. Choć do Jarosława Domina daleko, trzeba ją szanować!

ptus

Niby dlaczego trzeba? Każdy szanuje kogo chce.
Jarosław Domin? A co to za jeden? Szczerze mówiąc polskimi aktorami raczej się nie interesuje, a tych co lepszych znam.
Jeśli chodzi o Jabłczyńską to choć urodę ma według mnie przeciętną (faktycznie trochę dziecinną, ale to nie zawsze musi być minusem), gra naprawdę słabo. W zupełności pasuje mi do prowadzenia różnych programów telewizyjnych (co też robi, i chwała jej za to), ale za filmy nie powinna się brać. Nie potrafi grać.

Midnight_6

jak dla mnie to ona powinna siedziec w tesco na kasie

Nikki


Też jej nie lubie:/ Teraz to jej pełno w mediach, aż mi niedobrze bleeeeh!

Divian

dołaczam się do was! nie cierpię tej dziewczyny. mysli, ze jakąś wielka aktorką jest, a gra jak nie powiem co. pakuje sie wszędzie, gdzie tylko sie da. To przez nią wyrzucili Sochę z programu "przymierzalnia" na zigzapie. Ma prawie 20 lat, a glos i wygląd jak u dzieciaki (a moze jakaś opuźniona w rozwoju:):);)

parfuum

Też jej nie cierpię. Jak ją widze w "Na wspolnej" albo gdzie indziej to mi się aż nie dobrze robi. Patrząc na nią zastanawiam się dlaczego zrobiła kariere. Nie jest ani ładna, ani nie ma żadnego talentu. Gdybym nie wiedziała że ma 20 lat to bym myślała że ma tak 15-17 lat. Wszedzie sie w ryje glupia, a jak jeszcze przeczytalam wywiad z nią w tele programie to poprostu szok! Najbardziej wkurzyl mnie tekst: "mam wrazenie ze ludzie troche sie mnie boją". Czego mają sie niby bać? takiej glupiej zepstuej dziewczyny? Na pewno nie. Ona uważa się za 7 cud świata.
Aaa bym zapomniała rok temu byłam na obozie na ktorym byly dwie dziewczyny z Warszawy i jednej z niej kolezanka chodzila do tej szkoly co Jablyczynska i ona sie na przerwach przechwalala tym ze jest aktorką itp Boooze tyle jest aktorek i aktorow u nas w jej wieku, ale tylko ona jest glupia jak but!
PS. Mam nadzieje ze kiedys trafi na tą stronke i przeczyta co ludzie o niej myslą. Moze wtedy stanie sie chodz troche bardziej normalna

Nikki

No ja też za nią nie przepadam...Nie podoba mi sie jak gra, może byłoby lepiej gdyby zajęła się czymś innym ;] Ale to, że wygląda na 15-17 lat, mając 20 to chyba dobrze!

Nikki

Ekhm...Przepraszam, ja też wyglądam na o wiele młodszą niz naprawdę jestem, ale czy to takie ważne?No i przede wszystkim - czy to moja wina? ;P

Mroos

No mi też się nie podoba jej gra aktorska... WoW widze że tu jakiś się ANTYFAN Club się zrobił:)

Divian

aż mi ulżyło, że tulu ludzi jej nie znosi :) myślałam, że ze mną jest coś nie tak:) że sie czepiam :) o wyglądzie nie ma co prawić- ale o jej grze i zachowaniu- tak - żenada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones