Joanna Kasperska

7,1
1 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Kasperska

Nie chciałbym być nie miły, ale ta pani wygląda trochę jak wiedźma czy czarownica, nie miło ogląda się ją na ekranie. Umiejętności aktorskich nie oceniam, bo zbyt wiele filmów z nią nie widziałem, ale jej wygląd odstrasza

dziubek1991

Była bardzo ładna, ale to czas, który wszystkich dotyka, zrobił swoje. Możesz w to nie wierzyć, ale Ciebie też nadgryzie.

duzami

Ależ oczywiście, nie pisałem tego złośliwie, czy na zasadzie "ja jestem piękny i młody, a ta pani to stara wstręna baba" jedynie stwierdziłem fakt, że wizualnie na ekranie prezentuje sie kiepsko i że nie zbyt miło się ja ogląda w TV, tyle :D

dziubek1991

Rozumiem, ale namawiam do choćby zastanowienia. Lubisz młodych i urodziwych w kinie, bo masz taki gust. Nikomu nic do tego, jednak ci mniej atrakcyjni też wnoszą ciekawą treść do sztuki filmowej, choćby na zasadzie kontrastu, jak pięknie wtedy błyszczą ładniejsi aktorzy. Tak jest w prawie każdym filmie.

dziubek1991

Ciekawe jak wygląda twoja mama, czy też niemiło się na nią patrzy? Wychodzi na zakupy a tu ktoś młody mówi: ojej, jaka brzydka starsza pani, jak nieprzyjemnie na nią patrzeć.

felicytas

Spoko, rozumiem ze hasło "niemiły wygląd mamy" zaczerpnąłeś z domu rodzinnego. W efekcie obserwacjii swojej rodzicielki, współczuje ;) Moja jest bez zarzutu i nie jest jeszcze "starsza panią" Na przyszłośc radze merytorycznie trzymać się tematu dyskusjii a nie bawić się w wycieczki personalne ;) No, ale w tym przypadku rozumiem i wybaczam, bo to z całą pewnocią efekt frustracjii wyglądem Twojej matki :)

dziubek1991

Polecam Ci odcinki 24-54 M jak miłość tam miała przerażającą rolę

dziubek1991

Jak nie chcesz być niemiły to nie bądź co to w ogóle za komentarz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones