Joanna Kołaczkowska

Joanna Chuda

8,3
248 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Kołaczkowska

Aśka jest dla mnie mistrzynią polskiego kabaretu i to rządzi na scenie już niemalże dwie dekady, pełen szacunek dla Niej i Kabaretu Hrabi/Potem jak i całej załogi SPADKOBIERCÓW ( m.in Marysi Czubaszek/Andrusa(Ani Mru Mru oraz reprezentantów Kabaretów Moralnego Niepokoju oraz Limo czy Jurki) ich fenomenalna twórczość jest niezawodna od lat i tak już pozostanie :)

MJOhnny

zgadzam się ! Aśka ma mega talent do rozśmieszania , uwielbiam ją w HRABI i jako Dorin w Spadkobiercach :D nie ma lepszej na polskiej scenie kabaretowej.

MJOhnny

kiedyś w komentarzach na youtubie ktoś genialnie nadał jej tytuł : pierwsza dama polskiego kabaretu- jak dla mnie idealnie pasuje

MJOhnny

Dla mnie Pani Joanna jest Królową Polskiego Kabaretu. Grana przez nią postać Dorin Owens to prawdziwy majstersztyk. W dodatku wciąż wspaniale wygląda. Gdybym nie znał daty jej urodzin myślałbym, że wciąż ma 30 lat. Oby bawiła nas jak najdłużej.

MJOhnny

Kołaczkowska jest rewelacyjna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones