Joanna Kudelska

7,6
1 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Kudelska

Jest zawsze taki przesadny, przerysowany, pretensjonalny, nieadekwatny, och, kiedy zejdzie z dubbingu? -.-

użytkownik usunięty
missMaudieMaud

dokładnie! zupełnie nienaturalny... tzn, doceniam poprawną dykcję i w ogóle, ale cóż, nie potrafi nim oddawać emocji

missMaudieMaud

ale to świetnie pasuje do postaci Hermiony, przeciez to sztywniaczka i prymuska, która wszystko wie najlepiej.

missMaudieMaud

Fakt, głos ma zbyt... "przemądrzały". Taki sztuczny i bez emocji. Od kiedy oglądam Harrego jej głos zawsze mi przeszkadzał.

missMaudieMaud

Zgadzam się

missMaudieMaud

Ja się na Harrym Poterze nie znam, nie oglądałem ani jednej części. Natomiast słyszałem jej głos w "Moście do Therabithi" i myślę że jest po prostu świetna!

art-man

Książkowa Hermiona jest przemądrzała i pyskata. Dubbing jest bardzo dobrze dobrany do jej osobowości, świetnie oddaje jej charakter. Nie zgadzam się z waszymi opiniami.

grimmjow1990

Mi też podoba się jej głos, oglądam Harrego Pottera odkąd pamiętam i nigdy mi nie przeszkadzał. W ogóle uważam, że idealnie pasuje.

Magda_FF

mi się także podoba jej głos . ;d

missMaudieMaud

Mi się tam podoba jej głos. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones