Joanna Liszowska

Joanna Patrycja Liszowska

5,5
4 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Liszowska

Ok, gusta są różne, ale pisać o osobie otyłej, że jest piękna, to spora przesada. To skoro już tak pisać, to równie dobrze można stwierdzić, że "Ferdek Kiepski" czy "Arnold Boczek" też są sexy, bo poziom tkanki tłusczowej jest podobny u całej tej trójki...

kindybal

Czyżby poziom tkanki tłuszczowej był odwrotnie proporcjonalny do piękna? Czy można tak sztucznie określić tę zależność?

kindybal

CO ?! Aktorka z niej do d**y ale ciałko ma mrrrr :3

upior_w_kosciele

ja ją bardzo lubię, fajna, sympatyczna, babka.

kindybal

ona nie jest otyła. Otyłość to poważna choroba, przez którą ludzie mają cukrzycę, wrzody i nadciśnienie. Joaśka Liszowska jest po prostu kobietą o pełnych kształtach, co mężczyźni uwielbiają, a suche szkieletory zazdroszczą.

emmeline37

100% RACJI i PRAWDY!!!!!!!

kindybal

Oj bo się obrażę. Sama jestem kobietą o rozmiarze 40 i nienawidzę jak ktoś osoby o pełnych kształtach nazywa grubasami. Według wskaźnika BMI mam wagę w normie i nie będę się odchudzała do rozmiaru S bo dzisiaj taka moda. Bez przesady. Wracając do Joasi jest piękną kobietą ma piękne rysy twarzy jest zadbana gdyby zrobiła z siebie szkielet straciłaby cały urok. Niech będzie sobą.

monisia54315

zgadzam się z wami, bardzo ją lubię właśnie za to że jest sobą. Mam nadzieję że ludzie zapomną o tym jej wybryku alkoholowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones