Joanna Liszowska

Joanna Patrycja Liszowska

5,5
4 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Liszowska

...które tu widzę, dotyczną najczęściej tylko jej wyglądu i pochodą od dziewczyn... Wniosek? Zazdrość! Aż szkoda was, że potraficie być takie wulgarne i chamskie w ocenianiu tej spoko babki! Czasem są tu podają jej antyfanki, że nie umie śpiewać i że nie mogą przecierpieć, iż wygrała Joś. A przecież to ludzie na niągłosowali i to oni tak zdecydowali, czyli się podoba! Naprawdę szkoda mi, że taka spoko babka jest tak krytykowana!!! A mi się właśnie takie podobają! Niektóre z Was piszą, że jest wredna i wywyższa się...A skąd takie przypuszczenia? Znacie ją? Rozmawiałyście z nią kiedykolwiek? Ja miałem, tą przyjemność (podkreślam przyjemność) rozmaiwa z panią Joanną po jednym z jej spektakli w teatrze i nie żałuję, że tak długo czekał, aż pokażę siezza kulis. Było warto. Była, mimo ponad godzinnej pracy na scenie, siłe i chęc na rozmowę ze mną i była naprawdę bardzo miła. Lubię ją i bardzo mi przykro, że jakiś rozwydrzone małolaty i (zapewne) fanki Blog 27 ją tu tak obrażają!

Lisitto

Boże, ludzie przestali myślec, ZAZDROSC, tylko to umiesz napisac panienko. To juz chyba ty masz zator psychiczny, bo powtarzasz się ja zdarta płyta. Przeczytałam tylko 2 zdania, dalej wiedziałam, że będzie ta sama nawijka, aż mnie mdli od tego...

Lisitto

Oho i tu mnie zraniłas, fanka Blog 27 :000, nie no nie mogę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones