Joanna Liszowska

Joanna Patrycja Liszowska

5,5
4 769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Liszowska

Do tego wielka baba i potwornie irytująca swoją pseudo grą aktorska

evula_2

Nie pasuje do Przyjaciółek

Ruben_fw

W telewizji widziałem zapowieć odcinka przyjaciółek jak uprawiała. Seks. W łóżku

evula_2

Ojej! Dziewczyny, skad w was tyle jadu? Bez przerwy gdzies czytam, ze ta to za chuda, tamta za gruba, inna znowoz za niska, albo za wysoka; Naprawde chcialybyscie, zebysmy wszystkie wygladaly jak banda klonow?? To dopiero byloby nudne...

Edna_fw

A najsmutniejsze jest to, że tego typu tematy są na profilach wielu polskich aktorek.

evula_2

Ja ją lubię:-) Kupiła mnie jak powiedziała w którymś programie ,,Byłam prymuską,swiadectwa z czerwonym paskiem ale fizyka... Ja nie cierpiałam fizyki!".Ja też wolę humanistyczne przedmioty:-)

evula_2

Bardziej celebrytka niż aktorka, gra w takich beznadziejnych serialach, ról filmowych ma niewiele, a te filmy są także słabe i nijakie jak "Ciacho" czy "Zamiana". "Sztuczki" to dobry film, ale jej rola jest tam niewielka. Po co zresztą jej grać? Biedna nie jest, nie będzie.

Irish_Americ

Do tego niechlujnie wyglada... kiczowate stroje z biustem na wierzchu; buciory na koturnach z wystajacymi paluchami i te wlosy... o wlosach mozna by ksiazke napisac...kobieto ogarnij sie stac cie na to i na dobrego fryzjera..

paczi88

Z jednego roku z Kariną Seweryn czyli Egle z "Korony królów", niestety Liszowska ze swojej kariery zrobiła karykaturę i nagłówki w pudelku czy w gazetach typu Fakt albo Super Express do tego występy w "Tańcu z gwiazdami" czy "Jak oni śpiewają".

evula_2

super dziewczyna, prawdziwa polska uroda a wy fe brzydkie baby

użytkownik usunięty
Janusz_Marcinow

Normalna kobieta. Słowiańską urodę reprezentują na ekranie Raksa, Brylska, Dymna, Tuszyńska i Wagner

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones