Joanna Liszowska

Joanna Patrycja Liszowska

5,5
4 890 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Liszowska

ale po tylu akcjach w mediach jechać po pijaku świadczy niestety o głupocie

major_xx

chce żeby wszyscy zapomnieli o tym, bo to fajna, sexy kobieta. A poza tym ja ją bardzo lubię, i dobrze że występuje w twoja twarz brzmi znajomo, to oczaruje publiczność i zmienią o niej zdanie.

kinomanka_13

Tylko o czym myślała wsiadając? Bo wie, że jak wpadnie to bedzie straszny szum - po co to jej było? tego jednego nie mogę zrozumieć

major_xx

racja- racja majorze- Joanna Liszowska- megasexy i ma to "coś"... i badzmy szczerzy...kto z nas nie prowadzil auta po pijaku :P

kolega_co_przebiega

Ja się tylko dziwię, że tyle się o tym mówi, a ona przecież wie, że jak wpadnie, to będzie szum, to po co? Taxi by ją mniej kosztowało niż paliwo w korkach, tego nie mogę zrozumieć...

użytkownik usunięty
major_xx

Beztaleńcie aktorskie a jej wygląd to babochłop.
Jedynie co potrafi ta kreatura to chlać alkohol i jeżdzić na podwójnym gazie!

Nie, no co Ty - seksu ma dużo, chyba, że ktoś woli chudzinki - z łóżka bym jej nie wygonił, tylko ta jej bezmyślność mnie rozwaliła

Ktoś kto twierdzi ,że taki synonim kobiecości wygląda jak babochłop ,musi być osobą o odmiennej orientacji ,ewentualnie uciśnioną przez kobiety.

użytkownik usunięty
Bokciu

Widocznie ty gustujesz w kobietach trans obsranych zaćpanych narąbanych w trzy dupy.

Moja wypowiedź tyczyła się stricte ciała i aparycji tejże kobiety ,a nie zachowania. Ale w sumie patrząc na ten rynsztokowy język ,to aż dziw ,że nie pałasz do niej sympatią.:)

major_xx

Taki "full of sex milf", ma ten genik, przyciąga, to fakt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones