Joanna Opozda

6,2
2 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Opozda

Cóż mogę powiedzieć... O urodzie nie będę się wypowiadać. Śliczna, cudna, zjawiskowa, przepiękna - oryginalna uroda, przepiękne oczy, idealna figura.
Talent aktorski - miód! Widać, że kamera ją kocha, że Asia nie stresuje się przed kamerą a sceny z jej udziałem wychodzą bardzo naturalnie. Wróżę jej wielką karierę i życzę Asi, by jeszcze świat o niej usłyszał! Szkoda, że na razie niedoceniana, ale mam nadzieję, że to się zmieni :) Pozdrowionka Asiu, trzymaj się i życzę świetlanej kariery z całego serca ;) :* PS. Busko Zdrój pozdrawia Naszą gwiazdę ! :)

pampeluna94

HA HA HA za całą jej karierę zapłacili rodzice. Nie chcieli jej nigdzie brać jako modelki bo jest i zawsze będzie po prostu tylko drewniakiem, ale kto ma pieniądze to wszędzie się wciśnie. LO Busko pozdrawia

BlackLady89

Kur#wa zamknij morde hu#ju

witek_38

nie ma to jak kulturalna wypowiedź :D haha

BlackLady89

Mozesz jej buty czyscić

witek_38

a Ty zapewne ją znasz osobiście? bo ja tak. Chodziłyśmy do jednej szkoły. I sorki ale na jej buty to ja mogę zwymiotować jak już :D

BlackLady89

Czemu jej nie lubisz pewnie każdy chłopak w szkole slinił sie na jej widok :)

witek_38

nie lubię jej bo nie ma żadnego talentu, za wszystko zapłacili jej rodzice. A po szkole chodziła jaka to ona ważna. Wyżej srała niż dupę miała

BlackLady89

Bo ładniejszej w tej szkole napewno nie było a każdy chłopak wolał ją nie ciebie . A ona ma wszystkie talenty :) aniołek z niej

witek_38

Jesteś śmieszny :) Boże żal mi Ciebie

BlackLady89

Zal to ciebie. jestes przy niej zerem

witek_38

Już zwaliłeś gruchę patrząc na nią, na laskę której nawet nigdy nie poznasz i nie zobaczysz na żywo? Jest po za Twoim zasiegiem ale warto pomarzyć, prawda? Aśka jest beztalenciem. To moje zdanie i nic Ci do tego. I niestety ona dla mnie jesteś zerem a Ty to szkoda gadać. Obrońca uciśnionych się znalazł o ile wiesz co to znaczy Głąbie

BlackLady89

jak byś stała koło niej to żaden chłopak by na ciebie nie spojrzał
na pewno tak jak ona nie wyglądasz.

witek_38

haha masz racje że nie wyglądam jak ona. Bo wyglądam zdecydowanie lepiej :)

BlackLady89

Wyglądasz chyba jak jej służąca :)

witek_38

a wiesz jak ja wyobrażam sobie Ciebie? jak obdartusa w starej dziurawej koszulce poplamionej tłuszczem i jedzeniem, siedzącego w majtach przed tv/komputerem i sliniący się na widok ładnej dziewczyny która obecnie ogladasz. Do tego pewnie marszczysz freda patrząc na laseczki których miec nie możesz boś brzydki jak noc listopadowa

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
witek_38

jesteś żałosny, gówno wiesz i gówno robisz paskudna świnio

BlackLady89

Sama jestes żałosna dziewczynko idź sie powieś

witek_38

stary dziad za młodymi laskami się ogląda. zbok pieprzony

BlackLady89

Mówisz o swoim ojcu ?

BlackLady89

Mówisz o swoim ojcu ?

BlackLady89

nie dyskutuj z tym typem - to jej psychofan, swego czasu na okraglo sie udzielal na forum PM. ale co do niej to troche przesadzasz, ktokolwiek by za nia nie placil to obiektywnie jest bardzo ladna

pampeluna94

Sie rozpędziłeś z tą gwiazdą! Panna nikt jak na razie ;-P

kasiaosiedmiutwarzach

Nikt to ty jestes

witek_38

Oho! Witek ostro broni panny, chyba nadepnęliśmy na odcisk sponsorowi ;-P

kasiaosiedmiutwarzach

Może dla Ciebie, panno Kasiu, nikt :)

pampeluna94

Ja Cię bardzo proszę tylko nie panny! Iiiihaha! ;-P

kasiaosiedmiutwarzach

Zazdrościsz jej tego ciałka cudownego mogłabyś u niej sprzątać ;)

kasiaosiedmiutwarzach

Kasiu kochana, zawiść ludzka bywa niebezpieczna..:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones