Joanna Opozda

6,2
2 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Opozda

Wszędzie wyglada ŁADNIE I WSZĘDZIE GRA "TAK SAMO" . Nuda, jest piekna ale troche mi sie to juz znudziło .

Joanna_kowalska_3

Tak samo to znaczy jak ?

witek_38

to znaczy że jest jak drewno, kołek. Jej mimika gdy płacze i się śmieje zawsze jest taka sama. Nie wyraża sobą żadnych emocji. Jak kołek z państwowego lasu.

BlackLady89

Chyba mówisz o sobie jaka jesteś w łóżku :)

witek_38

odezwał się HAHAHA ten bez niczego między nogami. Szkoda gadać. Jesteś poniżej jakiejkolwiek krytyki.

BlackLady89

Ciebie był patykiem nie dotknął na kolana przed nią brzydulo

witek_38

Wal się obleśny zboczeńcu! Kijem od szczotki bym cię nie dotknęła.... Żal

BlackLady89

Umyj się lepiej ale i tak ci to nie pomoże

witek_38

tak żenującej osoby niemającej własnego życia to ja jeszcze nie widziałam. Widzę że tylko siedzisz i śledzisz profil Aśki na filmwebie i hejtujesz tych co jej nie lubią i którym nie podoba się to kim jest jak gra i co sobą reprezentuje. Współczuje. Musisz być mega obleśny. Spocony w poplamionej potarganej koszulce grubas z małym przyrodzeniem w ręce który cały dzień brandzluje się do zdjęć tej biednej dziewczyny.

BlackLady89

Biedna to ty jesteś Mozesz Jej zazdroscić . Sama Pewnie jesteś gruba maciora co Musi wibratora sobie ladować

użytkownik usunięty
BlackLady89

Cóż za wspaniała wymiana zdań dwóch wielkich umysłów xD

ta, trafił swój na swego :P

Joanna_kowalska_3

obejrzyj sobie z nia NA DOBRE I NA ZLE moim zdaniem swietnie zagrala, super akcent ukrainki i prawdziwie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones