Joe ColeVII

Joseph Michael Cole

8,2
8 865 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Cole

uwielbiam jego typ urody, te "agresywne" rysy twarzy, jego spojrzenie, pełne usta, dobrze
zaznaczone kości policzkowe... po prostu ideał, achhh :) oglądam 6 sezon "skins" i wzdycham przy
każdej scenie z nim.
cudowny!

adzioszek10

Taki typowy Seba, tylko, że w Peaky Blinders jest w garniaku, a nie w dresie ;)

Maltitolu

jakby typowy Seba tak wyglądał, to mogłabym zostać osiedlowa maniurą z ławki pod blokiem. ;)

adzioszek10

O skubany, ja go znam tylko z Peaky Blinders i dopiero teraz zobaczyłem jak wygląda z włosami. ;) Inaczej.

Swoją drogą w Peaky Blinders fajnie gra, na początku jakoś mnie denerwował, bo wydawał mi się właśnie za bardzo "sebkowaty" ale wyrobił się.

Maltitolu

Jeju, też mi sie skojarzył z typowym Sebą. Albo typowym angielskim zadymiarzem spod TESCO ;)

kotuu

hehe dokładnie "twarz nieskalana myślą" tą mordę wykrzywia robiąc dziubek, taki drugi Karolak...

fanzlalka

Gdby tylko Karolak potrafił tak grac ;)

Maltitolu

To chyba najzabawniejszy post jaki widziałam na tej stronie. Szkoda, że na filmwebie nie da się lubić postów.

adzioszek10

Haha mam to samo!

adzioszek10

I jego taki 'wodnisty' uwodzicielski wzrok hmm :3 niesamowicie atrakcyjny, az pozazdroscilam Dakocie ze miala szanse zagrac z nim taki epizod, ewidentnie widac bylo po niej ze on ja kreci (w sumie vice versa) pomimo gry aktorskiej -.^

adzioszek10

Rotfl ideał :D Wygląda jak modelowy brytyjski dres

paw_2

ciagle nie zmienilam zdania, uwazam ze jest cudowny :D

adzioszek10

i bardzo dobrze nie zmieniaj go! Typ wcale nie wygląda jak sebcio z pod czepaka, ma charakterystczyną twarz i myślę że w wielu rolach mógłby sie sprawdzić. Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
adzioszek10

Ty tak serio?
Przecież on nawet nie grał w Skins... tylko Jack O'Connell. Z nim ci się walnęło.

Jack grał jedną z głównych postaci w 3 i 4 sezonie , Joe grał w 6 sezonie Skins,jako postać drugoplanowa ;)

adzioszek10

Agresywne rysy twarzy? Damn, to raczej taki sebowaty "wanna be dangerous" :)

Swoją drogą... Pospolity i nie uchodzący za pożądany typ urody rozpala komuś zmysły. Miłe, bo nabiera się nadziei, że i samemu można się komuś przypasować.

BTW: Jedź na prowincje do UK - kisiel murowany :)

Kropa94

Jaki to jest "pożądany typ urody"?

adzioszek10

Popieram użytkownika Kropa94. Takie wypowiedzi utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie warto przesadzać z kompleksami, bo zawsze znajdzie się na świecie ktoś, dla kogo nawet średnio urodziwi będziemy atrakcyjni, a może nawet będziemy ideałem. Dla mnie Joe Cole to też właśnie taki typowy Seba osiedlowy (ale dobrze, że został aktorem, nie lubię jak do filmów biorą samych ślicznych ludzi) a tu się okazuje, że ma zachwycone nim fanki. No i spox

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones